Hoşgeldiniz.

1- Çok sevdiğim bi muhabbet kuşumdu adı boncuktu rengi maviydi. Kanadı kuyruğu kim yaptıysa kısaydı kesikti.Hiç uçamıyodu bi gün hiç uçmaz , uçmaz gel sen

 1. Misafir

  muhabbet kuşlarının ölüm hikayeleri 3 tane

  1- Çok sevdiğim bi muhabbet kuşumdu adı boncuktu rengi maviydi. Kanadı kuyruğu kim yaptıysa kısaydı kesikti.Hiç uçamıyodu bi gün hiç uçmaz,uçmaz gel sen kaynar suyun içine uç. Ayakları garibimin kimbilir ne kadar yandı.Akşama doğruda öldü..
  2-Yine çok sevdiim bi muhabbet kuşum yeşildi adı'da ''Cesur'' du. çok dinçti ama burun delikleri küçüktü bi gün burnu tıkandı napıcağmızı bilemedik 1-2 gün geçti bu seferde burun tıkantısından gözü iltağap topladı babam hemen gidim aspirin aldı suyuna koyduk vitamin aldık ona içirdik ama ne yapsakta iğleşmedi garibimin bü gün nasıl olduysa gözleri doldu ve ağlamaya başladı bende inanamadım nasıl olur diye 3 gün içerisindede öldü..
  3-Bu da bi serçe yuvasından düşmüş.Herneyse onu evime aldım ''canım ama o kır hayvanı'' dedi annem bende boşver anne hangi serçe alcak onu yuvasına koycak' dedim.Annem ''iyi hadi'' dedi bi gün o solucan örümcek falan yer diye ona örümcek getirdim o da yedi ama o örümceği vermez olaydım 2 gün sonra hayvancık zehirlendive ÖLDÜÜÜÜÜ((((((ewet arkadaşlar hep aldığımda bi uğursuzluk çıkıyo önerilerinizi bekliyorum.


  Paylaş Facebook Twitter Google


 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.