Hoşgeldiniz.

Radyo nasıl kurulur? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın e ödev Skype Nasıl Kurulur okul kütüphanesi nasıl kurulur Radyo nasıl kurulur Radyo Nasıl Çalışır Radyo Dalgaları

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Radyo nasıl kurulur?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Radyo nasıl kurulur?


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

  radyo kurulumu,
  flatcast radyo nasıl kurulur

  Kendinize ait radyo kurmak için önce flatcast.com adresine girerek sol mavi kısımda bulunan, eğer sayfa dili Almanca ise onu İngilizce\'ye çeviriyoruz.
  Sonra normal bir kullanıcı gibi bir radyo nicki almanız gerekmektedir. Bu adımda flatcast sizlere oldukça yardımcı olacaktır ve burada önemli olan geçerli bir mail adresiyle nicki almanız.
  Nicki aldıktan sonra sistemin kendisi otomatik olarak giriş yapmış olduğunu farz edecek ve sol tarafta turuncu bir alan açılacaktır ve buradaki Broadcasters area kısmını tıklıyoruz.
  Daha sonra sayfanın orta kısmında bulunan creat stream yazan linki tıklıyoruz. Bu link hem radyo adresinin hem de radyo özelliklerinin olduğu kısım bu özellikleri tamamlamanızın ardından radyonuzu açmış bulunuyorsunuz ve mail adresinize html kodunuz gelmektedir. Bu kod kodlarını içeren bir yazıdır ve bu yazıyı kopyalayarak ücretsiz açmış olduğunuz hosting adresinize yapıştırıyorsunuz ve yayın almaya başlıyorsunuz..
  alıntı 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.