Hoşgeldiniz.

Asit Yağmurları Ne Zaman Yağacak 2016 Asit Yağmurları Ne Zaman Yağar , 2016 Asit Yağmurları Ne Zaman ASİT YAĞMURLARI’NA DİKKAT!. Bir aralar nette böyle bir
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Misafir

  Asit Yağmurları Ne Zaman Yağacak

  Asit Yağmurları Ne Zaman Yağacak 2016
  Asit Yağmurları Ne Zaman Yağar,
  2016 Asit Yağmurları Ne Zaman

  ASİT YAĞMURLARI’NA DİKKAT!.
  Bir aralar nette böyle bir uyarı dolaşıyordu.
  Türkiye’de ve bölgemizde İnternette dolaşan bilgilere göre 20 ile 28 Mayıs 2016 tarihleri arasında yağan yağmurlarda Yüksek Oranda Asit içermesi nedeni ile ülkemizde ve bölgemizde ciddi önlemler alınması istenmişti.
  ABD uzay üssü NASA’nın “Yağışla ilgili Okyanus ötesinden, NASA’dan bir uyarı sanal ortamda geziniyor” uyarısı tüm internette dolaşmaktadır.
  Bu konuda ABD uzay üssü NASA’nın kendi ülkesindeki birimlere önemli açıklama yaptığı bilgisine göre diğer ülkelerde de bu hassasiyetin gösterilerek acil önlemlerin alınması istendiği belirtildi.
  Yağacak olan normal yağmurların ‘Yüksek Oranda Asit’ içermesi nedeni ile ciddi uyarılarda bulunan yetkililer, asit yağmurlarının cilde teması halinde ilerde cilt kanseri yapma olasılığı yüzde 90 dolayında olabileceği açıklaması yapıldığı bildirildi.
  Yağmur da yağacağından asit yağmurlarına karşı dikkatli olunması ve yağacak olan yağmurun vücuda temas etmemesi için yağmurlu havalarda şemsiyesiz dışarı çıkmayın uyarısında bulunuldu.


  Paylaş Facebook Twitter Google


 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.