Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

evliliğimizde sorunlar var ama eşimle birbirimizi seviyoruz aceba ne yapabilirizde evliliğimizi kurtarabiliriz. Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Evlenmekten Korkuyor Musunuz Evlilikten Neden Korkulur - Evlilik

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  evlilik nasıl kurtarılır?

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar

  Endişe ve planlarınızı paylaşmak, kırgınlıklarınızı ve işte neler olduğunu anlatmak evliliğinizi daha kuvvetli hale getirir. Malesef, bunları söylemek yapmaktan daha kolay. İşte evliliğinizde daha iyi iletişimi sağlayacak uzman tavsiyeleri...
  Sohbet edin
  Günlük koşuşturma içerisinde konuşmaya pek vakit kalmıyor. Çocuklarla, alışveriş listesiyle ve günün dedikodularıyla ilgili ayaküstü konuşulabiliyor ama ruh halinizi, gelecekte yapmak istediklerinizi kısacası paylaşmak isteyip de içinize attığınız bir çok şeyi ancak geniş sohbet zamanlarınızda anlatabiliyorsunuz.Ama bu zamanları yaratmakta sizin elinizde.
  İki hafta da bir kez bir saatinizi eşinizle konuşmaya, dertleşmeye ayırmalısınız. Fakat, bu süre içerisinde evliliğiniz ve birbirinizin duygusal istekleri haricinde konular konuşmamaya dikkat etmelisiniz.
  Suçlamaktan vazgeçin
  Kendinizi şişman hissetmeniz onun hatası değil. \"Bana artık hiç iltifat etmiyorsun!\" gibi suçlayıcı cümleler kullanacağınıza \" Hamilelik kilolarımdan hala kurtulamadım. Beni eskisi gibi çekici bulduğuna inanmak için desteğine ihtiyacım var\" gibi olumlu tümceler kullanın.
  Değişikliğe açık olun
  Uzun süreli evli çiftler artık birbirleriyle ilgili her şeyi bildiklerini düşünürler. Fakat, zaman hepimizin duygularını ve ilgi alanlarını değiştirebilir. Eşinizi hala keşfedeceğiniz çok yönü olan eşşiz bir insan olarak kabul edin.
  Alıntıdır 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri