Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

illuminati nedir illuminati ne demek Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın illuminati nedir illuminate ne demek Paylaş Facebook Twitter Google

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  illuminati nedir

  Sponsorlu Bağlantılar
  illuminati nedir illuminati ne demek


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. illuminati nedir illuminate ne demek
 3. Paylaş Facebook Twitter Google


 4. Sponsorlu Bağlantılar

  Dünyayı 10 kişi yönetiyor ve bu 10 kişinin 300 kadar alt kadrosu verilen emirleri uyguluyorlar. İlluminati adı verilen bu çetenin hedef başkenti Kudüs olan tek bir dünya devleti kurmak. Bugüne kadar çeşitli komplo teorileri içeren bir çok kitap yayınlandı.
  İlluminati\'nin güç şebekesi, dünyanın en güçlü kişilerinden, yatırımcılarından, şirket başkanlarından ve siyasilerden oluşuyor. \"İç çember\" denilen en tepedeki 10 kişiye bağlı 300 kişi ise onların alt kadrosunda yer alıyor ve talimatlarını yerine getiriyorlar. 10 kişilik \"bilge adamlar\" grubunda Fransa\'dan, üç, ABD\'den iki, Kanada, Avusturya, İngiltere, İspanya ve Güney Afrika\'dan birer üye bulunuyor.
  Dünyayı her konuda büyük bir gizlilik içersinde yöneten bir grup Tanrı kompleksli insanın oluşturdukları koalisyonun ortak adıdır.

  “Ve Allah’ın, Rabbin sana teslim edeceği bütün kavimleri bitireceksin, gözün onlara acımayacak.” (Tevrat, Tesniye Bölümü 7/ 16)
  “ İşte benden ve miras olarak sana milletleri, mülkün olarak yeryüzünün uçlarını da vereceğim. Onları demir çomakla kıracaksın; bir çömlekçi kabı gibi onları parçalayacaksın.” (Tevrat, mezmurlar bölümü 2 / 8-9)

  Ve gözümüzün içine baka baka “ Bakın ben aydınlanmayım! ” yalanıyla yüzümüze sırıtan bu kurukafalar hayatımızın rengini kana bulayan gerçek mübessimlerdir.
  Peki İlluminati nasıl çalışıyor?
  Yılda bir kez biradaya gelen İlluminati üyeleri, hedefledikleri dünya devletini kurmak için planlar yapıyorlar. Bu planların içinde çeşitli ülkelerde ekonomik krizler çıkararak, ülkeleri sömürmek, savaşlar çıkarmak, \"Daha Fazla Savaş\" ilkeleri gereği savaşların sürekliliğini sağlamak, çeşitli hastalıklar icat etmek, (kitapta, AIDS ve HIV\'in ABD\'deki askeri araştırma laboratuvarlarından dünyaya yayıldığı iddia ediliyor.) nüfus azaltıcı çalışmalar yapmak, etnik temizliği desteklemek ve 11 Eylül örneğinde olduğu gibi terör yaratarak, \"anti-terör yasaları\" çıkarmak. Yazarın iddiasına göre, 11 Eylül saldırısı için FBI bazı Arapları kullandı ve bombaları temin etti. İlluminatı\'nın ilkelerinden en önemlisi \"Kaostan kaynaklanan düzen\". İlluminati, kendi düzenini çıkarmak için sürekli kaos yaratmak zorunda. 5. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri