Hoşgeldiniz.

Prof. Dr. Ahmet Maranki Kilo Alma Formülü Kilo Almak İçin Ahmet Maranki den Öneriler Kilo Almak İstiyorum Prof. Dr. Ahmet Maranki den kilo almak için

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  Kilo Almak İstiyorum Ahmet Maranki

  Sponsorlu Bağlantılar
  Prof. Dr. Ahmet Maranki Kilo Alma Formülü
  Kilo Almak İçin Ahmet Maranki den Öneriler
  Kilo Almak İstiyorum
  Prof. Dr. Ahmet Maranki den kilo almak için beslenme formülü
  Prof. Dr. Ahmet Maranki ile kilo alma yöntemi
  250 gram kuru siyah üzüm içerisine 1 çay kaşığı kadar kına kına otu ile 1 tutam pelin otu ilave edilir.
  Bilgi Burda bahsettiğimiz kına kına başka bir bitkidir, bildiğimiz kına değildir.Kınakına bitkisi (kontesotu), kökboyasıgiller familyasından, 15-20 metre boyunda bir ağaçtır. Kına kına ağacı olarak bilinmesine rağmen, kına kına otu olarak da söylenilir, ama ot değil kocaman bir ağaçtır.

  Karışım hazırlandıktan sonra et makinesinde çekilirek içerisine 3 litre su ilave edilerek karıştırılır.
  Ardından, yarı suyu gidinceye kadar bu kür kaynatılır. Tülbent yardımı ile kür süzülür (süzülmüş üzüm suyu başka bir kaba alınır) kalan posası ikinci kez 3 litre su ilave edilerek karıştırılır ve tekrar yarı suyu gidinceye kadar kaynatılır. Bu üzüm suyu da tülbent ile süzüldükten sonra ilk başta elde edilen üzüm suyu ile karıştırılır ve bu karışıma bir miktar şeker ilave edilir.
  Sabahtan ikindi vaktine kadar sürekli olarak bu hazırladığımız üzüm küründen içilir. Su içilmemelidir, ikindiden sonra susuz kalınır. Akşamdan sonra ise bol bol yoğurt yenmelidir. Ayrıca gece yarısı içine bal ilave edilmiş süt içilir. Sabahları ise kahvaltıda çay yerine sebze ve meyve suları içilmelidir.
  DİKKAT Prof. Dr. Ahmet Maranki Bu beslenmenin sürekli olarak uygulanması ve asla bırakılmaması gerektiğini önemle belirtmektedir.

  Ayrıca kilo almak isteyenler buradan >>> Kilo Almak İstiyorum Ne Yemeliyim<<< beslenme programına bakıp Prof. Dr. Ahmet Maranki ‘nin farklı bir kilo alma yöntemini görebilirler.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

  Ohoo Bunlarla Ne Zaman Kaybediyosunki Kilo Alacaksan Gir Bi Çikolata Fabrikasına Bir Hafta Dur İp Gibi Girersin Davul Gibi Çıkarsın )) 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.