Hoşgeldiniz.

sanatçı ve zanaatkar nedir arasındaki farklar maddeler halinde yazarmısınız Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın e ödev Isı Ve Sıcaklık Arasındaki Farklar Maddeler Halinde Element Ve
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 7      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Sanatçı Ve Zanaatkar Nedir Arasındaki Farklar Maddeler Halinde

  Sponsorlu Bağlantılar
  sanatçı ve zanaatkar nedir arasındaki farklar maddeler halinde yazarmısınız

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Sanatçı Ve Zanaatkar Nedir Arasındaki Farklar Maddeler Halinde

  Sanat ve zanaat nedir ilk olarak onunla başlayalım. Sanat bir konu hakkında yada birşey hakkında yapabilme geliştirebilme yada oluşturabilme olayına sanat denilirken zanaat ise beceri, kapasite ve potansiyel farklar olarak görülebilir. Sanat ve zanaatkar arasındaki farklar şöyledir.

  -Sanatçı bir şeyler üretir ve ürettiği şeyin başı ve sonunu hesaplamaz. Ayrıca ürettiği için maddi kar gütmez. Ürün oluşturma süresince çeşitli değişiklikler olabilir.

  -Zanaatkar ise kar amacı ile bir araç gereç üretir. Üretim yaparken el becerisi her daim kullanılır. Üretim sırasında belli bir plan program dahilinde çalışır.

  -Sanatçı eğer maddi kar düşünürse artık zanaatkar haline gelir.

  -Sanatçı ortaya çıkardığı ürün üzerinde değişiklikler yapabilir. Zanaatkar ise ürettiği ürünü zaten kullanıma hazır imal eder. Üzerinde değişiklik yapmaz bir yenisini üretir. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.