Hoşgeldiniz.

pomem kpss taban puanı nedir 59.500 puanla başvurubilir miyim Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın e ödev KPSS P3 puanı nedir? Polis Kolejinin Taban Puanı Nedir?

 1. dilek
  Sponsorlu Bağlantılar


  Unhappy pomem kpss taban puanı nedir

  Sponsorlu Bağlantılar
  pomem kpss taban puanı nedir 59.500 puanla başvurubilir miyim

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Polislik Pomem Kpss taban puanı

  2009 yılında yapılmış ve 2016 temmuz ayında yapılacak olan Lisans düzeyinde Kamu Personel Seçme Sınavının birinden (KPSS - P3) puan türünden (60.000) ve üzerinde puan alan ve en az dört yıllık yüksek öğretim kurumlarından veya bunlara denkliği kabul edilen yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olanlar,Polis Meslek Eğitimlerine başvuruda bulunabilirler.
  POMEM alımlarında 4 yıllık üniverseti mezunlarının KPSS ilk oturumuna girmeleri yeterli olmaktadır.  KPSS ilk oturumu Cumartesi günü sabah yapılmaktadır. Bu oturum genel yetenek ve genel kültür ağırlıklıdır. BU sınavdan olabildiğince yüksek puan almanız POMEM alımlarında başarılı olmanızı sağlayacaktır. KPSS 2016 sınavı başvuru tarihi için buraya tıklayınız. POMEM alımlarında KPSS P3 puanı geçerli olmaktadır. POMEM sınavında kpss puanı + fiziki yeterlilik testi + mülakat sınavı puanları toplamı adayların başarı puanını oluşturmaktadır.

  Etiketler:Polislik taban puanı,2016 pomem taban puanı,pomem taban puanı,10.dönem pomem taban puanı,Polislik Pomem Kpss taban puan?,Pomem Kpss taban puanı,Pomem Kpss yeterlilik puanı 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.