Hoşgeldiniz.

yurda kayıt ne zaman baslıo ve ne gereklı kayıt ıcın Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın e ödev thy işçi alımları ne zaman başlıyor düz liselere

 1. Kayitsiz Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Yurda kayıt ne zaman başlıyor

  Sponsorlu Bağlantılar
  yurda kayıt ne zaman baslıo ve ne gereklı kayıt ıcın

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  2016 Üniversite Yurt Kayıtları Ne Zaman – Nasıl Yapılacak


  2016-2016 öğretim döneminde ÖSYM YGS LYS yerleştirme sonuçlarına göre ilk kez bir yükseköğretim programına yerleştirilen öğrencilerin yurt, burs, öğrenim ve katkı kredisi başvuruları 16 Ağustos Pazartesi günü başlayacak.

  Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nden (YURTKUR) yapılan yazılı açıklamada, 2016-2016 öğretim döneminde ÖSYM sonuçlarına göre ilk defa bir yükseköğretim programına yerleştirilen öğrencilerden YURTKUR yurtlarında barınmak, burs, öğrenim, katkı kredisi almak isteyen öğrencilerin başvurularının 16-25 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.

  Buna göre, başvurular YURTKUR’un ”www.kyk.gov.tr” internet adresinden yapılacak.

  Yurt başvuru sonuçları 30 Ağustos 2016 tarihinde açıklanacak. Yurt kayıtları ise 31 Ağustos-17 Eylül 2016 tarihleri arasında alınacak. Yurtlar, 13 Eylül 2016 tarihinde hizmete açılacak.

  AA 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.