Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

kruvaze yaka nasıl dikilir bilgi verirmisiniz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın İpek Gömlek Nasıl Dikilir 2018 Çok Şık Tasarım Kolyeler, yaka formundaki kolyelerde bu sıralar

 1. Kayitsiz Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Kruvaze yaka nasıl dikilir

  Sponsorlu Bağlantılar










 2. Sponsorlu Bağlantılar




  Kruvaze Yaka Hırkalar, Kruvaze Yaka Hırka Modelleri

  sizlerde bu modelleri evlerinizde rahat şekilde yapabilirsiniz
  şimdiden kolay gelsin...



  ...............

  İp: 200 gr.

  Şiş: 6 numara

  Beden:38



  Önlere 50 ilmekle başlayın. 2 düz, 2 ters olarak 3 sıra lastik örün. Bir tarafta 2 ilmeği düz örüp diğer ilmekleri ajurlu olarak devam edin.

  Başlangıçtan 8 cm. sonra 2 düz ilmeğin iç tarafından her sırada 1′er ilmek eksilterek kruvaze olarak örün. Kolu 3-2-1 olarak kesin.

  Diğer önü de aynı şekilde örün. Omuzlarda 13 ilmek kalacak şekilde tamamlayın. Arkaya 50 ilmekle başlayın lastikten sonra düz örün. Kolu 2-1-1 olarak kesin.

  Kollara 38 ilmekle başlayın. Lastikten sonra ajurlu olarak örün. Kolun iki tarafından 1′er ilmek olmak üzere 2′şer ilmek artırın. Kolu 2-1 kesin her sırada 1′er ilmek eksilterek tamamlayın. Yakanın çevresine tığla oya yapın.

  AJUR:1. sıra: 3 ilmek düz örün, 2 ilmeği toplayın, 1 dolayın, 1 düz örün, 2 ilmeği toplayın, 3 ilmek düz örün. Arka sıraları ters örün. 5 sıra bu şekilde devam edin. 6′ıncı sırada delik ajuru 3 düz ilmeklerin üzerine kaydırarak devam edin.



 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri