Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

2018 Davetiye Sözler i mesaj ları yazıları istiyorum sizlerden Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın 2018 Davetiye Sözleri 2018 Renkli Davetiye sözleri 2018 Davetiye Sözleri en
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Davetiye Sözleri 2018

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  40- Mutluluk gele dursun Dostlara haber olsun Düğünümüz var bugün Bizi sevenler buyursun
  41- Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun Biz evleniyoruz haberiniz olsun Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun .
  42- Duvağımda beyaz güller Girmesin araya eller Allah (c.c) yazmış bizi bize Duyuruyoruz şimdi size Ömür boyu beraberiz Sevgi dolu kalplerimiz Düğünümüze sizleri de bekleriz .
  43- Bu hayat güneşi hic batmayacak Kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak Buna yemin ettik hep böyle kalacak Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak Sizleride bekleriz bu mutlu günümüze.
  44- Biz sevdik kalbimiz bir olsun Bizim dügünümüz törenimiz olsun Buyurun dostlar haberiniz olsun .
  45- Gönülden birbirimizi seviyoruz Kalbimiz bir buna inanıyoruz Bekarlığa veda edip İşte bugün evleniyoruz Düğünümüze sizleride bekliyoruz .
  46- Sevdik birbirimizi İstiyoruz beraberliğimizi Allah'tan dileğimiz Bu mutlu günümüzde Sizleride bekleriz .
  47- Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan Düğün törenlerinde Sizlerle birlikte olmaktan Mutluluk duyacaklar.
  48- Elveda gençlik güzel günlere Biz çok mutluyuz darısı sevenlere Bir yuva kuruyoruz ilerideki günlere Bizi sevenler gelsin düğünümüze Mutluluğumuzu görmeye.
  49- Ve bu inançla Birbirimizi sevip sayarak Sadakat alevini canlı ve sıcak tutarak Sürekli bir ilgiyle birbirimize yakın olarak Anlayış ve sabırla destek vererek Yüzlerimiz sevgiye dönük Ellerimiz iç içe Güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz Düğün törenimizi onurlandırırsanız Mutlu oluruz .
  50- Kaptırdık gönlümüzü mutluluk seline İşte bizde gireceğiz dünya evine Bütün dostlar buyursun düğünümüze .
  51- El ele tutuşurken Saadet yolculuğuna Veda ediyoruz Bekarlığın sultanlığına Eğer uğurlamak isterseniz bizi Düğünümüze bekleriz sizi .
  52- Kader tanıştırdı bizi Çok seviyoruz birbirimizi Dağlar girse aramıza ayıramaz ikimizi Bekliyoruz sizleri Unutmayın bizleri Bu mutlu günümüze Bekliyoruz hepinizi.
  53- Mutluluklar paylaşılmalı Görüşünü benimsemiş Dostlarımızı düğünümüzde Yanımızda görmekten Mutluluk duyacağız .
  54- Geleceğe dogru atacakları Bu ilk adımı beraberce yürümek Ve mutluluğu paylaşmak üzere Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.
  55- Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız .
  56- Allah'ın emridir yaşantı böyle Mesut olmamıza sen dua eyle Gelip düğünümüze şeref eyle Gelmeyen dostlara selam söyle Bekliyoruz sizleri Unutmayın bizleri .
  57- Allah (c.c)'in emri Sevgili Peygamberimiz (s.a.v)'in sünneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan Aile'yi teşekkül ettirmek için İlk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleride aramızda Görmekten mutluluk duyarız.
  58- Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal görmeyi isterlerdi. Gördüğümüz hayal degil, gercek biz bu gercegi beraber yaşamak, sonsuz kılmak istiyoruz. Ve bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.
  59- Ömürboyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.
  60- Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.
  61- Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.
  67- Beraberliğe adım attığımız bu çok ozel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.
  68- Birlikteliğimizi evliliğe götüren yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.
  69- Düğün törenlerinde sizleri de Aralarında görmekten Mutluluk duyarlar .
  70- Mutlu beraberliğimizin başlangıcında Sizlerle birlikte olmaktan Kivanç duyarız .
  71- Düğün törenlerini Onurlandırmanızdan Sonsuz mutluluk duyacaklar.
  72- Gördü gözlerimiz Sevdi kalplerimiz Hayatın baharında Birleşti ellerimiz Düğünümüz var bizim Hepinizi bekleriz .
  73- Sevdik birbirimizi Evlendirin dedik bizi Kırmadılar sözümüzü Yapıyorlar düğünümüzü Bu mutlu günümüzde Bekleriz hepinizi .
  74- Sevdik güvendik birbirimize Karar verdik ömür boyu beraberliğimize Bu mutlu günümüzü müjdeleriz size Bekleriz hepinizi düğünümüze .
  75- Amacımız yuva kurmak Gayemiz mutlu olmak Dileğimiz, bu mutlu günümüzde Sizlerle billikte olmak.
  76- Sevdik seviyoruz Allah'tan mutluluk diliyoruz Bu mutlu günümüze Tüm dostlarımızı bekliyoruz .
  77- Seviyoruz dedik ayrı kalmayalım Kuşlar gibi mutlu bir yuva kuralım Tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım Geleni başımızın üstünde Gelmeyeni gönlümüzde tutalım .
  78- Gördü gözlerimiz Sevdi kalplerimiz Hayatın baharında birleşti ellerimiz Bu mutlu günümüze sizleri de bekleriz .
  79- Bu izdivacı mümkün kılan Allah'a hamd ile Allah rızası ve sünnet-i seniyye üzere kuracağımız yuvanın başlangıcı olarak tertip ettiğimiz düğün merasimine hayır ve dualarınızla birlikte teşrifinizden mutluluk duyacağız.
  80- Allah (c.c)'in emri Sevgili Peygamberimiz (s.a.v)'in sünneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan Aile'yi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri