Hoşgeldiniz.

sen yeterki iste program ına nasıl katılabilirim bu konuda yardımcı olabilirmisiniz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın e ödev almanyada yaşayan çocuklar nasıl giyinir nasıl beslenir

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  sen yeterki iste programına nasıl katılabilirim

  Sponsorlu Bağlantılar
  sen yeterki iste programına nasıl katılabilirim bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  SEN YETER Kİ İSTE” çok yakında ATV’de başlıyor!
  Eda Taşpınar, Deniz Berdan ve Gülşah Saraçoğlu sizden yeni bir siz yaratmak için yılların izlerini silmek,sizi size tekrar armağan etmek için karar vermenizi ve başvurmanızı bekliyorlar.
  Türkiye’nin en güzel, en şık, en bakımlı kadınları Eda Taşpınar, Deniz Berdan Gülşah Saraçoğlu ve medikal estetik danışmanı Şah Yaycı yepyeni hayatı size armağan etmek için ATV ekranlarında ” Sen Yeter ki İste ” ile bir araya geliyor.
  3 koç her hafta başvurular arasından seçeceği aday ile bir hafta boyunca kalacağı otele yerleşecek ve değişim başlayacak.
  Bir hafta boyunca her koç,adayının değişimin her evresinde fikir verecek, destek olacak ruhunu ve bedenini güzelleştirmek için bilgi birikimleri ile her şeyi yapacak.
  HEM FİZİKSEL HEM RUHSAL DEĞİŞİM!
  Adayları sadece dıştan güzelleştirmenin yanı sıra, renk bilimi, taşlar ,astroloji,kuantum ,enerji çalışmaları , doğru beslenme, numeroloji,isimlerin insan hayatındaki etkileri,renkler, tasavvuf astrolojisi gibi farklı bilimlere yer verilerek ruhsal değişimlerine de katkıda bulunulacak.
  DEĞİŞİME HAZIRSANIZ ATV İLE “SEN YETER Kİ İSTE” DE BULUŞALIM!
  Başvuru için : www.atv.com.tr ve (212) 219 60 30 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.