Hoşgeldiniz.

Yaşamın kaynağı nedir? Niçin? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın e ödev Ses Kaynağı Nedir Kısaca Işık Kaynağı Olmadığı Halde Işık Kaynağı Gibi Görünen Varlıklar Tüm
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Yaşamın kaynağı nedir? Niçin?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yaşamın kaynağı nedir? Niçin?

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Allah canlıların yüreğine sevgi koymuştur. Bu sevgi sayesinde canlılar, yeni canlılar meydana getirir; onlara bakar, büyütürler. Eğer sevgi olmasaydı, yaşam diye bir şey olmazdı.

  Yırtıcı hayvanların bile yavrularına ne kadar nazik, sevecen ve şefkat dolu olduğunu düşünelim. Bir anneyi, yavrusunu koruma içgüdüsüyle her türlü tehlikeye nasıl karşı çıktığını düşünelim. Onları böylesine kahramanlaştıran şey nedir?

  Sevdiklerimizi düşünelim; annemiz, babamız, yakınlarımız, arkadaşlarımız, öğretmenlerimiz… Onları bize yakınlaştıran duygu nedir?

  Bir de yeşil bir fidana su verirken veya bir evcil hayvanı kendi elinizle beslerken neden mutluluk duyduğunuzu düşünün… Bu mutluluğun kaynağı “yaşatmak” değil midir? Şimdi bir daha düşünelim, sevgi olmasaydı yaşam olur muydu?
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.