Hoşgeldiniz.

Moda da Trençkot Modelleri Charlize Theron Kate Hudson ve Paris Hilton gibi birçok ünlü yıldızların üzerlerinden çıkarmadığı trençkotlar bu sezonda oldukça ken din den söz

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Moda da Trençkot Modelleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Moda da Trençkot Modelleri

  Charlize Theron Kate Hudson ve Paris Hilton gibi birçok ünlü yıldızların üzerlerinden çıkarmadığı trençkotlar bu sezonda oldukça kendinden söz ettiriyor.

  Markaların ilkbahar yaz koleksiyonlarında mutlaka birkaç model ve renkte yerini almış durumda. Yurdışında daha çok bej ve haki tonları tercih edilse de bu yazın renklerine uygun istediğiniz tonlarda ve uzunlukta trençkot edinebilirsiniz.  Havalar soğumaya başlayınca, dolaplarımızı açıyoruz ve giymekten hiç vazgeçmediğimiz o parçayı çıkartıyoruz, trençkotumuzu.

  Trençkot 19. yüzyılda Thomas Burberry tarafından asker üniforması olarak tasarlanmıştı. İngilteredeki Kırım - Boer Savaşı'nda askerlerin zorlu hava şartlarına uyum sağlaması için tasarlanan bu paltolar, daha sonra moda dünyasına da adım attı.

  Savaşın sona ermesiyle kadınlar da bu dayanıklı paltoların moda potansiyelini keşfetti ve trençkotlar caddelerde, vitrinlerde yerini aldı. Günümüzde ise ilkbahar ve sonbahar gibi geçiş mevsimlerinin kurtarıcı giysisi. Hatta bazen onları o kadar çok seviyoruz ki, altına kat kat giyinmek zorunda kalsak bile, kışın giymekten kendimizi alamıyoruz.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.