Hoşgeldiniz.

2016 modasının sevilen renklerinden fuşya hangi renklerle bir arada kullanılabilir ayakkabı ve çorap seçimi nasıl olmalıdır , Fuşya Elbise Nasıl Giyilir Fuşya Elbise Nasıl Giyilir?
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 5      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Fuşya Elbise Nasıl Giyilir? 2016 modasının sevilen renklerinden fuşya hangi renklerle bir arada kullanılabilir ayakkabı ve çorap seçimi nasıl olmalıdır, Fuşya Elbise Nasıl Giy

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 modasının sevilen renklerinden fuşya hangi renklerle bir arada kullanılabilir ayakkabı ve çorap seçimi nasıl olmalıdır, Fuşya Elbise Nasıl Giyilir

  Fuşya Elbise Nasıl Giyilir?


  2016 modasının sevilen renklerinden fuşya hangi renklerle bir arada kullanılabilir ayakkabı ve çorap seçimi nasıl olmalıdır?  Fuşya elbisenizi; 2016 modasının öne çıkan renklerinden nude yani ten rengi ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.  Pembenin tonlarından biri olan fuşya; aynı renk yelpazesinden pudra pembesi ile kombinlenip şeker gibi bir görünüm sergilemenize yardımcı olur.
  Gri; nötr bir renk olduğu için açık ya da koyu tonları fuşya ile uyum sağlayacaktır. Ayakkabı ve çorap seçiminde rahatlıkla gri tonlarını tercih edebilirsiniz.
  Fuşya elbisenizle çarpıcı bir görüntü yaratmak istiyorsanız; siyah ayakkabı kombinini deneyebilirsiniz.

  2016 yaz modasının trendi renklerinden bebe mavisi; fuşya ile uyumludur ve enerjik bir hava yaratmanızı sağlar
  2016 modasında yükselişini sürdüren krem rengi; fuşya ile uyumlu renklerden biridir. Hem ayakkabı hem de çoraplarda kullanılabilir.
  Fuşya rengi elbisenize altın çağını yaşatmak istiyorsanız; dore rengi babet sandalet ya da dolgu topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.