Hoşgeldiniz.

2016 Bayan kemer modelleri Gelinlik kemerleri en güzel ve önemli gününüzde bu kemerler sizi hiç bırakmayacak. Belinizi saran kemer güzelliğinize güzellik katacak ve ikinci bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016 Bayan kemer modelleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 Bayan kemer modelleri  Gelinlik kemerleri en güzel ve önemli gününüzde bu kemerler sizi hiç bırakmayacak. Belinizi saran kemer güzelliğinize güzellik katacak ve ikinci bir kemer olan eşinizin kolları mutluluğunuza mutluluk katacaktır.

  Zevkinize ve kıyafetinize göre belirleyeceğiniz gelinlik kemerlerinde en sık rastlanan tasarımlarda taşlar, tüyler, pullar ve kurdelalar kullanılmaktadır.

  Gül modelli Kemerler

  tamamen el işçiliği olan Gül modelli kemerleri isterseniz arkadaş buluşmalarında dilerseniz de özel bir gece de kıyafetinizi tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.
  Örgü Kemer Modelleri

  Çok şirinler değil mi? Bu yaz günlerinde rengarenk kemerlerinizi ister şortunuza ister eteğinize ister kaprinize takabilirsiniz. Sizin ruhunuza hiç bahar gelmeyecekmiş izlenimini yarattınız bile.  El emeğinin güzelliğinizle bütünleştiği anlar rahat kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz değişik tasarımlar kullanımınıza sunuluyor.
  Kalın Taşlı Kemer Modelleri


  Değişik taşlarla ve renklerle süslenmiş bu yılın en gözde modeli kalın kemerlerin ayrı bir havası var.
  Öyle güzel modeller tasarlanmış ki bir kemer ile hem spor hem klasik kıyafetlerinizi süsleyebilirsiniz.  Gümüş Kemer

  Kullanım alanı dar olmasına rağmen bayanların dolabında bulunması gereken şıklığın, zerafetin ve göz alıcılığın semboli haline gelmiş gümüş, el işçiliği ile kendi zerafetini size katan bu tasarıma ne desek az olur galiba.
  Deri Kemer Modelleri  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.