Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Kicherer Mercedes-Benz CL 65 AMG Tuning firması Kicherer , Mercedes-Benz CL 65 AMG'nin modifiyeli bir versiyonunu tanıttı. Araç üzerinde güncellemeler yapan Kicherer , şık bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kicherer Mercedes-Benz CL 65 AMG

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kicherer Mercedes-Benz CL 65 AMG


  Tuning firması Kicherer, Mercedes-Benz CL 65 AMG'nin modifiyeli bir versiyonunu tanıttı. Araç üzerinde güncellemeler yapan Kicherer, şık bir body kit ve motor üzerinde bir takım güncellemeler yaparak Mercedes-Benz CL 65 AMG'yi daha şık ve kuvvetli bir hale getirmeyi başarmış.

  Mercedes-Benz CL 65 AMG, Mercedes ürün gamında sportif hatları ile dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Mercedes'in resmi tuning bölümü AMG tarafından daha da kuvvetli bir hal alan CL 65 AMG, orjinalinde zaten kuvvetli ve görünümü ile ihtişamlı bir araç. Tuning firması Kicherer, böyle bir araçtan daha fazlasını bekleyenler için yeni bir paket geliştirdi ve tanıtımını yaptı. Sade ve gösterişten uzak bir görünüm üzerine karbon detaylar ile şık dokunuşlar yapılan araç, vişne çürüğü renge boyanarak daha asil ve kışkırtıcı bir görünüme kavuşturulmuş.


  Sportif detayları ön plana çıkarmak isteyen Kicherer, aracın dışında ve iç kısımında karbon eklemeler yaparak, spor araç tutkunlarının kalbini fethetmeyi başarmış. Dış kısımda ön ve arka tampon altlarına eklenen karbon parçalara dış aynalar eşlik ediyor. İç kısımda ise orta konsol ve kapı kolları üzeri kompile karbon ile kaplanmış durumda. Ayrıca nappa deri koltuklar, alcantara tavan, özel kadife halılar iç kısımda yer verilen diğer detaylar arasında yer alıyor.

  CL 65, normal versiyonunda 612 HP gibi muntamaz bir beygir gücüne sahip. Kicherer bu gücü yetersiz bulanlar ya da başkalarından farklı olmak isteyenler için aracın beygir gücüne artırım yapmış. Motor üzerinde birtakım güncellemeler yapan Kicherer mühendisleri, aracın gücüne 38 beygir ekleyerek motor gücünü 650 beygire tamamlamış. CL 65 AMG, bu güncellemeler sonraso 0'dan 100 km hıza 4.2 saniyede ulaşabilir bir hal almış. Aracın son hızı ise 320 km ile sınırlandırılmış.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kicherer Mercedes E Serisi
 3. Mercedes-Benz SL R230
 4. Brabus Mercedes-Benz GLK
 5. Mercedes-Benz SL Lorinser
 6. Kicherer Mercedes-Benz SL63 AMG
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri