Hoşgeldiniz.

2016 bmw 3 serisi resimleri , 2016 bmw 3 serisi özellikleri Geçtiğimiz yıl sedan 3 Serisi’ni makyajlayan BMW’nin coupe ve cabrio modelleri bu operasyondan nasibini

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016 bmw 3 serisi resimleri, 2016 bmw 3 serisi özellikleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 bmw 3 serisi resimleri, 2016 bmw 3 serisi özellikleri  Geçtiğimiz yıl sedan 3 Serisi’ni makyajlayan BMW’nin coupe ve cabrio modelleri bu operasyondan nasibini almamıştı. Ancak 2016 ile birlikte firma bu modellerde de kozmetik iyileştirme yapmış. Ön bölümdeki böbrek formlu hava girişleri büyütülmüş. Farlarda LED teknolojisi kullanılırken, arka ve ön tampon daha sportif bir hale getirilmiş.

  İç mekandaysa cabrio modeli için özel bir çalışma yapılmış. İç mekanda kullanılan deri kaplamalar özel bir güneş yansıtma teknolojisine sahip. Bu sayede otomobilin iç mekanı rakiplerine göre güneş altında daha serin olacak.

  Makyajlı modeller ilkbahar aylarından itibaren Amerika’da satışa sunulacak. Avrupa’da satılacak motorlar ve tarihle ilgiliyse henüz net bir açıklama bulunmuyor.
  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  2016 bmw 3 serisi resimleri 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.