Hoşgeldiniz.

2016 Renault Latitude , 2016 Model Renault Latitude Resimleri , 2016 Renault Latitude Teknik Özellikleri 2016 Renault Latitude Ön İnceleme POSTED IN: ÖN İNCELEMELER Renault

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016 Renault Latitude, 2016 Model Renault Latitude Resimleri, 2016 Renault Latitude Teknik Özellikleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 Renault Latitude, 2016 Model Renault Latitude Resimleri, 2016 Renault Latitude Teknik Özellikleri


  2016 Renault Latitude Ön İnceleme

  POSTED IN: ÖN İNCELEMELER


  Renault firması yeni bir uluslararası aile sedanını kullanıcıların beğenisine sunuyor.Zarif ve şık olarak dizyn edilen Renault Latitude, yüksek hreketliliğe ihtiyaç duyan gençler ve aileler için Renault’nun ürün gamında yeni bir seçenek haline geldi. Dengeli orantılar, cömert dış boyutları ve motor gücü aracın ilk göze çarpan özellikleri arasında.

  Ranault’nun bu yeni sedan otomobili yüksek tanımlı bir aile otomobili olarak tasarlanmış. Araç gerçekten de büyük dış byutlara sahip (uzunluk: 4.89m / genişlik: 1.83m / yükseklik: 1.49m). Latitude zarif ve açık bir dizayna sahip. Krom süslemeler araca dinamik bir görüntü katarken aracın genel hatları göz yormayan açık bir tasarıma sahip. Bunların yanında araç belirgin ön ızgara hatları ve bi-xenon adaptif yönlü farlar ile çevrili bulunmaktadır.

  Gelişmiş kalite ve uzun ömür için araçta montaj kalitesine çok önem verilmiş. Araçta çift koku difüzörü ve çift modlu bir hava ionizerine sahip ve üç bölgeli bir klima kontrolü, bose ses sistemi ile masaj özellikli sürücü koltuğu araçta bulunmakta fakat model seçeneklerine göre bu liste değişebilir.

  Arka aydınlatmada led teknolojisi kullanılmış ve ortada Latitude ismi göze çarpmakta. renault mühendisliği ve uzmanlığı koreli tasarımcıların başlattığı yeni akımı takip ediyor ve bu durumu güçlü şasi ve sağlam bir duruş ile bir adım ileri götürüyor.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.