Hoşgeldiniz.

2016 Yeni Renault Symbol , 2016 Renault Symbol Fiyatı , Renault Symbol 2016 Resimleri 2016 Renault Symbol Fiyatları Modern ön yüzü ve çekici profili ile
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016 Renault Symbol Fiyatı Resimleri

  Sponsorlu Bağlantılar


  2016 Yeni Renault Symbol,
  2016 Renault Symbol Fiyatı,
  Renault Symbol 2016 Resimleri  2016 Renault Symbol Fiyatları

  Modern ön yüzü ve çekici profili ile Yeni Symbol, Renault’daki değişimin temsilcilerinden biri. Ön farların yeni tasarımı, eklenen sis farları ve gövde rengi dikiz aynaları aracın ön yüzünün modern görünümünü güçlendiriyor.
  Arka bölümde, araç sağlam ve estetik çizgileriyle dikkat çekiyor. Gövde renginde olan arka tampon ve stop lambaları bu hissi güçlendiriyor.

  Yeni Symbol yüksek performans ile düşük yakıt tüketimini ödün vermeksizin bir araya getirirken, sınıfının en ekonomik benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip. En düşük devirlerden itibaren güçlü hızlanma yeteneğiyle atak, sesiz ve esnek… Yeni Symbol ile benzersiz sürüş keyfi sizi bekliyor, yol tutuşunun keyfini çıkarın!

  Yeni Symbol, akıllı bir seçim. Yüksek performans ile düşük yakıt tüketimini ödün vermeksizin bir araya getirirken, sınıfının en ekonomik benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip. En düşük devirlerden itibaren güçlü hızlanma yeteneğiyle atak, sesiz ve esnek..

  Araçlar Anahtar Teslimi Fiyatı 25.250 TL

  Kampanyalı Anahtar Teslimi Fiyatı 24.000 TL


  Alıntı


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.