Hoşgeldiniz.

2016 Model Dacia Duster , Dacia Duster 2016 , Dacia Duster 2016 model 2016 Dacia Duster fiyatı özellikleri Renault Grubu bünyesinde hızla büyüyen Dacia markasının

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016 Model Dacia Duster

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 Model Dacia Duster,
  Dacia Duster 2016,
  Dacia Duster 2016 model  2016 Dacia Duster fiyatı özellikleri

  Renault Grubu bünyesinde hızla büyüyen Dacia markasının İngiltere’de 2016 sonunda yapılacak lansmanı onaylandı.
  İngiltere’de ticarileştirilecek ilk model Dacia Duster olacak.
  Aracın fiyatı ve İngiltere’deki yetkili satıcılar şebekesi ile ilgili ayrıntılar lansmandan hemen önce açıklanacak.
  Varolduğu tüm pazarlarda yükselişte olan Dacia, 2016 yılından itibaren İngiliz tüketicilerle buluşacak. Lansmanı yapılacak olan ilk ürün ise Duster olacak.

  Duster’in sağdan direksiyonlu versiyonunun 2016 yılında üretileceği ve yıl sonuna doğru satışa sunulacağı açıklandı.
  Dacia’nın İngiltere’ye girişini yorumlayan, Renault İngiltere Genel Müdürü Roland Bouchara, şu açıklamayı yaptı: « Dacia’nın son yıllardaki dikkat çekici başarısını yakından izledik, biz de doğal olarak bu kadar çok ses getiren bir markayı çok yakında İngiliz tüketicisine sunma düşüncesinden dolayı son derece heyecanlıyız. Fiyat/standart oranı, iç mekan genişliği, yakıt tasarrufu ve emisyonların azalması bugün satınalma aşamasında belirleyici kriterler olmuştur ve biz Dacia’nın hem duygusal hem de ekonomik olmasıyla her keseye uygun olduğunu ve beklentileri karşılayacağını göstermek niyetindeyiz.»

  İngiltere pazarında sabırsızlıkla beklenen, rakipsiz bir fiyata kalitesi kanıtlanmış geniş teknoloji seçenekleri ile sıra dışı bir güvenilirlik, eşsiz bir iç mekan genişliği ve donanım düzeyi sunan otomobil lansmanlarından biri için geri sayım başladı.

  Alıntı

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.