Hoşgeldiniz.

Chevrolet Colorado 2016 2016 Chevrolet Colorado Concept 2016 Chevrolet Colorado Yuvarlak hatlı tasarım ıyla dikkatleri üzerine çeken Colorado'nun LED ve xenon ampullerden oluşan aydınlatma grubu

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016 Chevrolet Colorado

  Sponsorlu Bağlantılar

  Chevrolet Colorado 2016
  2016 Chevrolet Colorado Concept


  2016 Chevrolet Colorado  Yuvarlak hatlı tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Colorado'nun LED ve xenon ampullerden oluşan aydınlatma grubu artık seri üretim otomobillerde bile sıradan olmaya başlarken 20 inç çaplı jantlar, ince bağlantı kollarına sahip olan yan aynalar ve üzeri baskılı yan ve arka basamaklar diğer tasarım detayları olarak sunuluyor.
  Arka kısım için geriye doğru açılan kapı konsepti uygun görülürken iç mekanda mavi renkli kumanda ışıklandırması dikkat çekiyor. Koyu renkli ahşap görünümlü kaplama, deri döşeme, çift bölgeli klima ve orta konsolda büyük bir ekran donanıma eklenirken az da olsa kullanılan krom süslemeler iç mekana biraz daha seçkin bir hava katmaya çalışıyor.

  Dört tekerlekten çekiş sistemiyle donatılan Colorado konseptinde manuel şanzıman ve 2.8 litre hacimli turbo Diesel motor görev yapıyor.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.