Hoşgeldiniz.

2016 Kia Rio Sedan Kia Rio Sedan 2016 2016 Kia Rio Sedan Araba Model Kia Rio Sedan Kia Motors America (KMA) celebrates the world premiers

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016 Model Kia Rio Sedan

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 Kia Rio Sedan
  Kia Rio Sedan 2016
  2016 Kia Rio Sedan Araba Model

  Kia Rio Sedan
  Kia Motors America (KMA) celebrates the world premiers of the all-new 2016 Kia Rio sub-compact sedan and the comprehensively upgraded 2016 Kia Soul at the 2016 New York International Auto Show. Kia Motors Amerika (KMA) dünyadaki tüm yeni 2016 Kia Rio, alt-kompakt sedan ve kapsamlı yükseltilmiş başbakanlarıyla kutluyor 2016 Kia Soul, 2016 New York Uluslararası Otomobil Fuarı'nda.

  Scheduled to join the KMA line-up in the fall of 2016 - along with its 5-door hatchback sibling unveiled at the Geneva Motor Show in March 2016 - the all-new Kia Rio sedan ushers in the next chapter of Kia Motors' ongoing design-led transformation with eye-catching design, advanced technologies and sophistication in the small car segment. Onun ile birlikte 2016 yılı sonbaharında KMA line-up katılmak için planlanan 5-kapılı hatchback , Mart 2016 Cenevre Motor Show'da tanıttı kardeş - Kia Motors 'devam eden tasarım sonraki bölümde yeni Kia Rio sedan başlatmakta küçük otomobil segmentindeki göz alıcı tasarım, ileri teknoloji ve gelişmişliği ile liderliğindeki dönüşüm. With all-new ISG (stop-start) technology and class-leading horsepower and fuel economy up to 40 miles per gallon (5.8L/100km), Rio promises consumers impressive fuel efficiency without sacrificing power or fun-to-drive performance. (5.8L/100km) tüm yeni ISG (start-stop) teknolojisi ve galon başına 40 mil kadar sınıfında lider beygir gücü ve yakıt ekonomisi, Rio güç veya fun-to-disk performansı ödün vermeden tüketiciye etkileyici yakıt verimliliği vaat ediyor.

  "The all-new Rio brings Kia's successful combination of world-class styling, outstanding fuel economy, advanced technologies and tremendous value to the smallest and most economical vehicle in the Kia line-up," said Michael Sprague, vice-president, marketing & communications, KMA. "Tüm yeni Rio, Kia, en küçük ve en ekonomik araç Kia dünya çapında tasarım başarılı kombinasyonu, dikkat çeken yakıt ekonomisi, gelişmiş teknolojileri ve muazzam bir değer getirir hat-up," Michael Sprague, başkan yardımcısı, pazarlama ve dedi iletişim, KMA. "With gas prices rising, sub-compacts are becoming increasingly popular and with more power, up to 40 miles per gallon fuel economy and stunning design, the all-new Rio sets the standard in the sub-compact class and becomes a vehicle that is not only affordable, but one that people will aspire to own." "Gaz fiyatları yükseliyor, alt-sıkıştırır giderek daha popüler hale gelmektedir ve daha fazla güç, kadar 40 galon yakıt ekonomisi başına mil ve çarpıcı tasarım, tüm yeni Rio, alt-kompakt sınıf standart ayarlar ve bir araç haline sadece uygun fiyatlı, ama bir insan kendi arzu edecektir. "

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.