Hoşgeldiniz.

Çizilmeyen Otomobil Yeni Audi A9 Bilgileri Resimleri Çizilmeyen Otomobil Yeni Audi A9 Bilgileri Resimleri Artık çizildi diye üzülmeyin , arabalar kendi kendilerini onarabilecek. Nanoteknoloji sağolsun.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Çizilmeyen Otomobil Yeni Audi A9 Bilgileri Resimleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Çizilmeyen Otomobil Yeni Audi A9 Bilgileri Resimleri

  Çizilmeyen Otomobil Yeni Audi A9 Bilgileri Resimleri

  Artık çizildi diye üzülmeyin, arabalar kendi kendilerini onarabilecek. Nanoteknoloji sağolsun.

  Arabanızda biraz çizik mi oluştu? Artık sorun değil. İspanyol tasarımcıdan, arabanın kendisini yenileyen hatta rengini değiştiren bir tasarım geliyor.

  Daniel Garcia yeni lüks Audi için nanoteknoloji kullanan bir tasarım geliştirdi. Tasarıma göre Audi A9, arabanın tümünü tarayıp yepyeni bir görüntü veren "elektronik boyama" sistemi barındırıyor.  Çizikleri onarmakla kalmıyor ayrıca arabanın rengini de sadece bir tuşla değiştirebiliyorsunuz . Böylece arabanın renginden sıkılmanız gibi bir durum da ortadan kalkıyor.

  Arabanın kasasının içinde ise bir içten yanmalı motor ve dört adet elektrik motor bulunuyor. Eğer bu tasarımı görüp uygulayabilecek birisi varsa o da kesinlikle Audi'dir.
  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.