Hoşgeldiniz.

Yeni Msn Adresi Al , Yeni Msn Adresi Aç msn adresi nasıl alınır? msn kaydol yeni msn adresi al Yeni bir msn adresi almak istiyorsunuz
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 185      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yeni Msn Adresi Al, Yeni Msn Adresi Aç

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yeni Msn Adresi Al, Yeni Msn Adresi Aç

  msn adresi nasıl alınır?
  msn kaydol
  yeni msn adresi al

  Yeni bir msn adresi almak istiyorsunuz ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Yapmanız gereken işlem oldukça basit. Konuyu inceleyin ve anlatılanları yapın böylece yeni bir msn adresniz olacak

  Öncelikle MSN almak için buradan kayıt sayfasına gidiyoruz. Formu eksiksiz olarak, doldurduğumuz taktirde sorunsuzca MSN'e kaydolmuş olacağız. Öncelikle kendimize bir E-Posta adresi belirleceğiz, kendi ismimiz veya internette kullandığımız rumuzu e-posta adresi yapabiliriz. Ancak sizden daha önce başka birisi o adresi almış mı? diyerek, istediğimiz ismi yazdıktan sonra Kullanılabilirliği denetleyin butonuna basıp, e-posta adresinin dolu/boş olduğunu tespit ediyoruz.

  Şifremizi mümkünse zor tahmin edilecek rakam/harf kombinasyonundan oluşan bir şifre olarak belirliyoruz.

  Parola sıfırlama seçenekleri, ilerde oluşabilecek msn çaldırmalarına karşı büyük önem taşıyan bir opsiyondur. Ve mutlaka zor tahmin edilecek bir gizli soru seçilmelidir. Hatta mümkünse soruyla alakasız bir cümle ile cevap verilmelidir. Diğer e-posta adresine bir adres yazmak kullanıcının tercihine bırakılmış vaziyette.

  Adınızı, soyadınızı, cinsiyet, il, posta kodu ve saat dilimi bilgisini girdikten sonra, hemen altında bulunan Resimde gördüğünüz karakteri yazın kısmındaki sayı ve harfleri, kutucuğa yazıyoruz.

  Yasal yükümlülükleri merak eden üyeler için; Microsoft hizmet sözleşmesi ve Microsoft çevrimiçi gizlilik bildirimi altında kurallar ve müeyyide detaylı şekilde anlatılmış. İsterseniz ordan tıklayıp okuyabilirsiniz.

  Herşeyi eksiksiz ve doğru olarak doldurduğunuzda Kabul Ediyorum'u tıklıyoruz ve MSN adresi sahibi oluyoruz.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.