Hoşgeldiniz.

Mstar Evcil Hayvanlar Evcil Hayvan: Mstar 'da evcil hayvan sahibi olabilmek için alış veriş merkezinden , ev seçeneğinin altında bulunan diğer seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. 2

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Mstar Evcil Hayvanlar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Mstar Evcil Hayvanlar

  Mstar Evcil Hayvanlar-mstar-evcil-hayvanlar.jpg

  Evcil Hayvan: Mstar'da evcil hayvan sahibi olabilmek için alış veriş merkezinden, ev seçeneğinin altında bulunan diğer seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. 2 renk seçeneği bulunan siyah ve beyaz labradorlardan istediğinizi 30 günlük ya da sınırsız olarak alabilirsiniz.

  Evcil Hayvan Kullanımı:

  Mstar Evcil Hayvanlar1.png

  Mstar'da alt barda bulunan eşyam oradan diğer seçeneğine geldiğinizde evcil hayvanınızı görebilirsiniz.Üzerine çift tıkladığınızda sizden evcil hayvanınız için isim girmeniz istenecektir.Ayrıca yanda bulunan zar'a tıkladığınızda evcil hayvanınızın sevimlilik-saldırganlık-merak puanlarını rastgele bir şekilde değiştirebilirsiniz.
  İsim belirledikten sonra gelen menüde evcil hayvanınızın özelliklerini görebilir ve dilerseniz evcil hayvanınızı dışarı çıkartabilirsiniz.
  Evcil hayvanınız dışarı çıktığı andan itibaren fare'nin sol tuşu ile üzerine tıkladığınızda gelen menüden, onunla oynayabilir, otur komutu verebilir, okşayabilir, bilgilerini inceleyebilir ve tekrar klübesine geri çağırabilirsiniz.Okşayarak güzelliğini ve sadakat derecesini arttırabilir,oynarak saldırı ve sadakt derecesini yükseltebilirsiniz.Bilgilerini incelemeyeyi seçtiğinizde sadakat-saldırganlık-merak-güzellik puanlarına ulaşabilirsiniz.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.