Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Kandil Geceleri Sözler i , En Güzel Kandil Geceleri Sözler i ♥ Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç , bugün günahlardan olabildiğince kaç , bugün

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kandil Geceleri Sözleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kandil Geceleri Sözleri,
  En Güzel Kandil Geceleri Sözleri

  ♥ Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

  Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

  Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

  ♥ Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

  ♥ Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

  ♥ Biçarelere, dul ve aceze hatunlara bakmak için çalışıp, çabalayan kimsenin; gece sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-I gazada cihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. kandil geceleri ne yapılmaz
 3. Kandil geceleri ve açıklamaları
 4. Kandil Geceleri Ne Zaman
 5. Kandil mesajları, Kandil sözleri, Kandil kutlama
 6. Kandil Mesajları Kandil Sözleri Kandil Smsleri Kandil Kısa Mesajları Kandil Kutlama
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri