Hoşgeldiniz.

Dedenizin ya da büyük anne nizin çocuk luğunda oynadığı oyun larla sizin oynadığınız oyun lar farklıdır. Bu farklılığın nedenleri nelerdir? Dedenizin , büyük anne nizin
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 3      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dedenizin ya da büyük annenizin çocukluğunda oynadığı oyunlarla sizin oynadığınız oyunlar farklıdır. Bu farklılığın nedenleri nelerdir?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dedenizin ya da büyük annenizin çocukluğunda oynadığı oyunlarla sizin oynadığınız oyunlar farklıdır. Bu farklılığın nedenleri nelerdir?

  Dedenizin, büyük annenizin oynadığı oyunlarla sizin oynadığınız oyunlar farklıdır. Çünkü onların çocukluğunda oyuncak sanayi bugünkü kadar gelişmemişti. Onlar oyuncaklarını kendileri yaparlardı. Kızlar kendi aralarında, erkekler kendi aralarında oyunlar kurarlardı. Bazen de kız erkek karışık oyunlar oynarlardı. Büyüklerinizin oynadığı beş taş, yüzük kimde, dokuztaş, saklambaç, yakan top, birdirbir gibi oyunları bugün de oynayanlarınız vardır. Ama sizlerin oyunları son yıllarda genellikle bilgisayar oyunlarıdır. Kızma birader, monopol gibi oyunları da oynarsınız.
  Teknolojinin gelişmesi ile büyüklerinizle sizlerin oynadığı oyunlar farklılık göstermiştir.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.