Hoşgeldiniz.

Online Uzay Strateji Oyun u Swon6 ( %100 Türk Yapımı ) Browse oyun ları son dönemlerde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bir çok kişi tarafından gerçek zamanlı
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Online Uzay Strateji Oyunu Swon6

  Sponsorlu Bağlantılar
  Online Uzay Strateji Oyunu Swon6
  ( %100 Türk Yapımı )


  Browse oyunları son dönemlerde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bir çok kişi tarafından gerçek zamanlıolarak oynanan oyunlar arasında online uzay savaş oyunlarının yeri her zaman ayrı oldu.

  Uzay savaş oyunlarından bir tanesi de son dönemlerde yıldızı oldukça fazla parlayan Swon6. Açılımı “ System Wonders 6 “ olan oyun diğer browser oyunlarından oldukça fazla detaya ve heyecana sahip.

  Son zamanlarda bir çok sitede reklamını görebileceğiniz Swon6 oyununu oynamak için tek yapmanız gereken burada yer alan linkten üye olmaktadır

  Tamamen Türk yapımı olan ve bununla gurur duyan yapımcılar oyunun yapımı aşamasında bir çokbrowser oyunu severin bilgisine başvurdu. Oyunseverlerden alınan bilgiler neticesinde ortaya diğer browser oyunlarında olmayan fakat oyunu daha heyecanlı hale getirecek bir çok özelliğe sahip harika bir uzay strateji oyunu Swon6 çıktı.

  Oyun Türkiye’nin önde gelen Bilgisayar Dergilerinden olan Level Dergisinin 2009 senesi içerisinde düzenlemiş olduğu en iyi oyunlar yarışmasında “2009 senesinin en iyi web tabanlı Türk yapımı MMO’su” seçilmiştir.

  2009'un en iyi web tabanlı Türk yapımı MMO'su Swon6'da hemen hemen her şey size bağlı. Saldırı ve savunma taktikleriniz sizin savaşta başarılı olup olamayacağınızı direkt olarak etkiliyor. Ayrıca yapacağınız taktikler sayesinde değişik sonuçlara ulaşabiliyorsunuz. Oyundaki pek çok ince detayı ve oyunun diğer uzay-savaş oyunlarından farkını oyunu oynayarak görebilirsiniz.

  Oynamak için tıklayın:
  http://www.swon6.com/


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.