Hoşgeldiniz.

Dantel ütülemek ile ilgili ip uçları 1. Önce , bir naylon ağını ya da fiberglas perdeyi bir vakum ağzı üzerine yerleştirin ve kirleri çıkartmak için

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dantel ütülemek ile ilgili ip uçları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dantel ütülemek ile ilgili ip uçları  1. Önce, bir naylon ağını ya da fiberglas perdeyi bir vakum ağzı üzerine yerleştirin ve kirleri çıkartmak için fırfırlı dantellerin üzerini silin.
  2. Yıkamadan önce, danteli, iki kat fiberglas arasına yerleştirerek ya da temiz musline dikerek destekleyin. Danteli delmek yerine aralarından dikmeye dikkat edin.
  3. Yıkamadan önce, danteli ıslatmak önemlidir. Asla doğrudan üstüne su dökmeyin. Doğrudan sıcak suyla temas, büzülmesine neden olabilir. Bir kaba, damıtılmış, ılık su doldurun ve yavaşça 30 dakika süreyle daldırın.
  4. Ilık suda, her galon su için 1 tatlı kaşığı Ivory ya da Neutrogene sıvı sabun ekleyin. Sabırlı olun, çünkü dantel, arasıra karıştırarak düzgün bir yıkama için en az bir saat suda kalmalıdır.
  5. Danteli çıkarın. Her zaman önce suyu boşaltın, böylece zarar görmesini önlemiş olursunuz.
  6. Uygun bir yıkama ve çıkarma işleminden sonra, parçayı bir kaç kere çalkalayın ve oda sıcaklığında düz bir yüzey üzerinde kurumaya bırakın.
  7. Kuruduğunda, ütü bezi kullanarak yüksek bir sıcaklıkta ütüleyin ve buhar püskürtme özelliğini kullanın.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.