Hoşgeldiniz.

Ütü İzi Nasıl Gider ütü izi nasıl çıkar - ütü izi nasıl gider - ütü izi nasıl yok edilir Ütü yaparken özellikle pantolonlarda ütü izine
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ütü İzi Nasıl Gider ütü izi nasıl çıkar - ütü izi nasıl gider - ütü izi nasıl yok edilir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ütü İzi Nasıl Gider
  ütü izi nasıl çıkar - ütü izi nasıl gider - ütü izi nasıl yok edilir


  Ütü yaparken özellikle pantolonlarda ütü izine maruz kalma ihtimalimiz çok yüksektir.Bu kötü bir görünüme ve bizde hayal kırıklığına sebep olacaktır.Bu ütü izinden kurtulmak için yapbileceğimiz bazı şeyşer şunlardır.

  Ütü yaparken özellikle de koyu renk elbiselerimizi ütülerken mutlaka ve mutlaka tülbent yada ince bir ütü bezi kullanmanız gereklidir.

  Ütü yaptığınız elbisede parlama olduysa ütü bezine kepek -tuz karışımını koyarak parlayan yere sürün ve üzerine hafifçe su dökerek tülbentin nemlenmesini sağlayın ve parlak yeri ovun. Hem lekeler gidecektir , elbiseniz temizlenecektir.

  Başka bir yöntem de; tüy bırakmayan kumaşı sirkeli suya batırarak siliniz. İşlemi gerçekleştirdikten sonra üzerine temiz bir tülbent sererek ütüleyin.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.