Hoşgeldiniz.

GHO Dosyası Nasıl Açılır? Dosya Türü: Norton Ghost Image Dosyası Dosya Bilgisi: Norton isim li firmanın GHOST isim li disk yedekleme yazılımının ürettiği yedek dosyasıdır.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  GHO Dosyası Nasıl Açılır?

  Sponsorlu Bağlantılar
  GHO Dosyası Nasıl Açılır?

  Dosya Türü: Norton Ghost Image Dosyası
  Dosya Bilgisi: Norton isimli firmanın GHOST isimli disk yedekleme yazılımının ürettiği yedek dosyasıdır. Bu dosya kullanılarak tüm hard diskin yedeği bir CD-DVD ye kopyalanabilir. Hiçbir uğraş gerektirmeden 5 dakikada tüm sistem sıfırlanabilir.
  9. versiyondan sonrası NTFS formatıyla da uyumludur. benzer yedekleme sistemlerinin aksine Norton Ghost seçili disk parçasındaki herşeyi silip temizledikten sonra geri yükleme yapar, yedeklerken de sistem partition bilgisine kadar herşeyi yedekler, bu sayede wirüsler bile temizlenmiş olur.
  Formattan çok daha hızlı Windows geri alma sisteminden çok daha sağlıklı. işleme başlamadan önce önemli dosyalarınızı almayı unutmayın çünkü C: deki herşeyi siler.
  Kullanılan Programlar: Norton Ghost

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.