Hoşgeldiniz.

JSP Dosyası Nasıl Açılır? Dosya Türü: Apple Java server Pages – internet sayfası Dosya Bilgisi: internet web sayfasıdır. explorer bazen hata yapıp aslında HTML olması

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  JSP Dosyası Nasıl Açılır?

  Sponsorlu Bağlantılar
  JSP Dosyası Nasıl Açılır?

  Dosya Türü: Apple Java server Pages – internet sayfası
  Dosya Bilgisi: internet web sayfasıdır. explorer bazen hata yapıp aslında HTML olması gereken sayfa uzantısını JSP olarak kaydedebilir.
  Eğer o sırada indirmeye çalıştığınız dosyanın türünü biliyorsanız JSP kısmını silip onu yazın, bilmiyorsanız dosya uzantısını HTM olarak değiştirirseniz çift tıklayıp explorer ile okuyabilirsiniz.
  Eğer bu sayfayı internetten zipli bir dosya indirmeye çalışırken elde ettiyseniz büyük ihtimalle kullandığınız indirme programı yanlışlık sebebi ile dosya yerine hata sayfasını kaydetmiştir. uzantısını HTM yaptığınızda hata mesajını görebilirsiniz. Programcılık açısından bakıldığında ise JSP, web sayfası kullanıcıdan gelen bilgileri işleyen, üye kaydı,alışveriş listesi, forum gibi aktif sayfalar üretmekte kullanılır. Dosyanın asıl hali Server bilgisayardadır ve kullanıcılar sadece çıktı kısmını görür. Dosyanın aslını üretirken Dreamweaver gibi programlarla açılıp kodlaması yapılır.
  Kullanılan Programlar: Dreamweaver

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.