Hoşgeldiniz.

Mozilla Çöktü hatası çözümü Mozilla Çöktü uyarısı alıyorsanız muhtemel hataların nedenleri aşağıdakilerden birisi olabilir. Çözmek için bunları uygulayınız. 1- Firefox ile gelen eklentilerde güncel sürüm

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Mozilla Çöktü hatası çözümü

  Sponsorlu Bağlantılar
  Mozilla Çöktü hatası çözümü
  Mozilla Çöktü uyarısı alıyorsanız muhtemel hataların nedenleri aşağıdakilerden birisi olabilir. Çözmek için bunları uygulayınız.

  1- Firefox ile gelen eklentilerde güncel sürüm uyuşmalığı var, güncel sürüm arayın veya add-ons ları (eklentileri) kaldırın.

  2- Eklenti veya bir program kurarken firefox tarayıcınızı kapatmanızı istemiş siz kapatmamışsınızdır. Veya kapalı iken kurulumlarda açmışsınızdır, Düzgün yükleme olmamıştır.

  3- Dns değiştirici veya youtube jacker gibi girme programları kullanıyorsunuz ve bu programlar sürekli sayfa yenilemelerinde hata veriyor.


  Bu üç yöntem haricinde çözüme ulaşamadı iseniz, o zamanda firefoxu regedit temizliği dahil olmak üzere komple silin, sade bir firefox sürümü kurun, hata alıp almadığınıza bakın, ardından eklentileri ve mozillayı güncelleyin.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.