Hoşgeldiniz.

Rüyada Berber Görmek Ne Demektir , Neye İşarettir ? Büyük uğraşlar sonucu , başarı ve şans sizinle olacak. Berberde tıraş olmak:zorlukla kazandığınız parayı olumlu işlerde
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Berber Görmenin Anlamı Nedir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Berber Görmek Ne Demektir, Neye İşarettir ?

  Büyük uğraşlar sonucu, başarı ve şans sizinle olacak. Berberde tıraş olmak:zorlukla kazandığınız parayı olumlu işlerde kullanamayacağınıza işarettir.. Berbere gitmek bir hastalığa yakalanacağınız anlamına gelir. Eşin berberde görülmesi karınızın sizi avucuna almak istediğine işarettir.

  Erkek berberleri önemli, olgun, güçlü biridir. Elinde ustura gibi kesici bir şey varsa bu yaklaşan iyiliktir. Ama kadın berberleri toplum yaşantısıyla ilgili karışıklık demektir.

  Rüyada bir berberde tiras oldugunuzu görmek, uzun zamandan beri rahatsizligini çektiginiz bir derdinizden kurtulacaginiza; bir rivayete göre de uzak bir akrabanizdan bir miras hususunda iyi haberler alacaginiza isarettir.

  Bir baska rivayete görede: Rüyada berber görmek, bir devlet adaminin yaninda insanlann isini yapan bir kimseye isaret eder. Büyük çabalardan sonra, başarı ve şans peşinizi bırakmayacak.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Berber Görmek Nasıl Yorumlanır Kısaca Tabiri

  İş hayatında alınteri ile kazanılmış başarıyı simgeler. İşinize gösterdiğiniz büyük ilgi ve çabayla başarılı olacağınıza yorulur. Rüyasında berber gören genç kadının zenginliğinin ve itibarının artacağı düşünülür.
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.