Hoşgeldiniz.

Hangi Yüz Rengine Hangi Saç Rengi , Yüze Göre Saç Rengi Nasıl Olmalıdır Esmer Ten : Sarı saçtan kesinllikle kaçınmalısınız. Ancak ten renginiz amber tonlarını
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 4      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hangi Yüz Rengine Hangi Saç Rengi, Yüze Göre Saç Rengi Nasıl Olmalıdır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hangi Yüz Rengine Hangi Saç Rengi, Yüze Göre Saç Rengi Nasıl Olmalıdır  Esmer Ten :
  Sarı saçtan kesinllikle kaçınmalısınız. Ancak ten renginiz amber tonlarını tasıyorsa, bakır yada kestaneyi denemelisiniz. Daha koyu tenliler sarap kızılı meteoman.net yada mavi siyahı uygulayabilirler.
  Buğday Ten :
  Parlak sarı ve platinden uzak durmalısınız. Size uygun saç renkleri, açık kahve, altın sarısı ve açık kızıl tonlarıdır. Mahagoni, ateş kızılı, koyu kahve, patlıcan morunu deneyebilirsiniz.
  Beyaz Ten :
  Çok açık sarı uygun değildir. Altın sarısı, platin, mahagoni veya bakır kızılını denemelisiniz.
  Soluk Ten :
  Güçlü renklerden ve küllü tonlardan uzak durmalısınız. Çünkü hatlarınızın çok sert görünmesine yada cildinizin olduğundan soluk görünmesine sebeb olabilirler. Siz pastel tonları, yumusak sarı, bakır kızılı, fındık kabuğu, orta kahve çikolata kahvesini tercih etmelisiniz.
  Pembe Ten :
  Kırmızının hiçbir tonu size uygun değildir. Oldugunuzdan daha kırmızı görünmek istemiyorsanız; sarı, kumral, kestane tonları ve küllü renkleri uygulayabilirsiniz.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.