Hoşgeldiniz.

Makyaj temizleyicisini uygulama yöntemi Bu is için özellikle ayrilmis bir tasa , yada avucunuza temizleyici maddeden yeterli miktarda k oyun Tüm yüzünüze ve boynunuza parmaklarinizin

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Makyaj temizleyicisini uygulama yöntemi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Makyaj temizleyicisini uygulama yöntemi

  Bu is için özellikle ayrilmis bir tasa, yada avucunuza temizleyici maddeden yeterli miktarda koyun

  Tüm yüzünüze ve boynunuza parmaklarinizin ucuyla kalinca bir tabaka halinde sürün.

  Yüzünüzün ortasindan baslayip, hafif , daireler seklinde sürerek
  ürünün dokulara islemesini saglayin.

  Alindan baslayin, burnun basladigi yerden sakaklar yönünde dairesel hareketlerle saçlarin basladigi yere kadar yükselin.

  Sonra, piramidal dan hareket edip, gözün alt çemberinden geçerek kulagin üst kismina kadar yükselin

  Daha sonra dudagin üst çemberinden hareket edip kulak memesine kadar ilerleyin, elmacik kemigi boyunca islemi sürdürün, çene alti için de ayni hareketi uygulayin

  Boyun için de ayni sekilde, ortadan baslayip iki yana dogru, ilk önce boynun basladigi yerde, ardindan köprücük kemiginin hemen üstünde ayni hareketleri uygulayin. Makyaj temizleyicinin tüm izlerini makyaj temizleyici bir kagitla ortadan kaldirin.

  Ikinci bir uygulama yapi, bu kez iki elinizle simetrik bir sekilde bir perdahlama hareketi gerçeklestirin. Hareketin sirasi ve yönleri ayni olacak. sadece boyunda yukaridan asagiya dogru uygulanacaktir.

  Alt ve üst göz kapaklarina gelince, iç köseden dis köseye, dis köseden iç köseye dogru dis köseyi bir parmaginizla tutarak oksamayi andiran hafif dairesel hareketler uygulayin.

  Kullanilan makyaj temizleyicinin türüne göre; eger bir süt kullanmissaniz bir süngerle yikayarak temizleyin. Eger söz konusu olan bir krem yada pelteyse islatilmis bir pamuk kullanin; bir sabun-krem ya da ikili bir süt uygulamissaniz bol su ile yikayin.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.