Hoşgeldiniz.

İbrahim Saraçoğlu Saç Dökülmesi Kürü Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu saç dökülmesi için lavanta kürünü önerdi.Ama mutlaka araştırılması lazım endokrinoloji uzmanına gidip hormonlarınızı ölçtürün diye belirtti.
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İbrahim Saraçoğlu Saç Dökülmesi Kürü

  Sponsorlu Bağlantılar
  İbrahim Saraçoğlu Saç Dökülmesi Kürü  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu saç dökülmesi için lavanta kürünü önerdi.Ama mutlaka araştırılması lazım endokrinoloji uzmanına gidip hormonlarınızı ölçtürün diye belirtti.
  LAVANTA KÜRÜ:
  Hazırlanışı ve uygulanışı: 4-5 gram veya tepeleme 1 tatlı kaşığı)750 ml klorsuz kaynamakta olan suya ilave ediniz.Yaklaşık 5 dakika yüksek ateşte ağzı kapalı olarak demleyin. Demleme tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz ve ılıkken süzünüz.
  Önce saçınızı yıkayın banyodan çıktıktan sonra saçınızı biraz kurutun hazırladığınız lavanta kürüyle, saç diplerinizi ıslatın. Yaklaşık olarak bir kaç ay bu kürü her banyodan sonra uygulayın. Saç dökülmesi durduktan sonra önleyici olarak zaman, zaman uygulanabilir.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.