Hoşgeldiniz.

Kadın lara uygun peruk modelleri hangileridir? Kadın peruklarında gerçek saçlarda olan tüm modeller ve renkler uygulanabilir. Gerçek saçtan yapılan peruklarda , peruğa istenilen her şekil
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kadınlara uygun peruk modelleri hangileridir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kadınlara uygun peruk modelleri hangileridir?

  Kadın peruklarında gerçek saçlarda olan tüm modeller ve renkler uygulanabilir.

  Gerçek saçtan yapılan peruklarda, peruğa istenilen her şekil uygulanabildiği gibi boya, röfle, gölge gibi her türlü işlemler de yapılabilir.

  Sentetik peruk modelleri ise peruğun üretildiği modelle sınırlı kalır, üzerinde değişiklik yapılamaz. Bu nedenle sentetik peruk alacakların uzun vadede en rahat kullanabilecekleri renk ve modeli seçmeleri gerekir.

  Büyük peruk mağazalarından seçim yapmak model ve renk zenginliği açısından daha avantajlıdır. Seçenekler arasında istenilen türde peruk bulunmuyorsa mağazaya tarifle sipariş verilerek özel peruk modelleri hazırlanabilir.

  Ense kısmı kısa, önleri uzun modellerin yanı sıra kahve tonları ve kahve üzerine balyajlı peruklar sık tercih edilen modeller arasındadır.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.