Hoşgeldiniz.

Makyajda far nasıl kullanılır? Far , göz makyajının en önemli aşamalarından biridir. Doğru renk ve tondaki far yardımıyla gözlere farklı anlamlar farklı derinlikler katmak ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Makyajda far nasıl kullanılır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Makyajda far nasıl kullanılır?

  Far, göz makyajının en önemli aşamalarından biridir. Doğru renk ve tondaki far yardımıyla gözlere farklı anlamlar farklı derinlikler katmak, gözdeki kusurları yokmuş gibi göstermek mümkündür.

  Far sürmek için ince fırçalar kullanabilirsiniz. Süngerle far sürmek de mümkün. Far sürerken dikkat etmeniz gereken göz kapağının ortasından başlamak ve dışa doğru devam etmek. Ancak burnunuzun gözlerin arasına denk gelen bölgesine far sürmemeniz gerekir.

  Far yardımıyla gözlerinizin rengini ortaya çıkarmak istiyorsanız şu formülü izlemelisiniz; koyu renk gözler için açık renk far, açık renk gözler için koyu renk far kullanılmalı. Gözlerinize derinlik katmak için alt kirpiklerinizin dibine de far uygulamanız gerekir.

  Gözleriniz çukursa açık renkler, parlak tonlar hayatınızı kurtarır. Gözleriniz çıkık ise yapmanız gereken koyu renkte ve dumanlı tonlarda far tercihi yapmak.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.