Hoşgeldiniz.

Fondöten rengi nasıl belirlenir? Her fondöten rengi her ciltle uyum içinde olmaz. Cil din ize uygun olmayan fondötenler makyajın bitiş çizgisine yakın yerlerde kendilerini belli

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Fondöten rengi nasıl belirlenir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Fondöten rengi nasıl belirlenir?

  Her fondöten rengi her ciltle uyum içinde olmaz. Cildinize uygun olmayan fondötenler makyajın bitiş çizgisine yakın yerlerde kendilerini belli ederek güzelliğinize gölge düşürebilir.

  Fondöteni denerken yüzünüzün rengine en yakın yer olan bilek içlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca fondöten rengine karar vermeden önce mutlaka güneş ışığında da görmelisiniz, çünkü floresan ışık sizi yanıltabilir.

  Fondöteninizin rengi mevsimden mevsime değişmelidir. Çünkü yazın güneş altında bronzlaşan cilt daha koyu tonları kaldırabilir. Ancak kış aylarında cilt rengi açılır ve daha açık tonları kullanmak iyi olacaktır.

  Eğer cilt renginizden daha açık bir fondöten rengi kullanmak istiyorsanız sadece 1 ton açığa gitmelisiniz. Daha açık renkler boyun bölgenizde çok belli olur. Ayrıca parlak ışıkta makyajın bir maske gibi görünmesine yol açabilir.

  Eğer cilt renginizden daha koyu bir fondöten kullanmak istiyorsanız şansınız daha fazladır. Burada önemli olan fondötenin tonunu gerek üzerine yapacağınız makyajla gerekse kıyafetinizin rengiyle tamamlamanızdır.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.