Hoşgeldiniz.

2016 Son model kısa saçlar , Bayan kısa saç modelleri , bakımşı şık kısa saçlar , kullanımı kolay çekici saç modelleri , saç model katologları
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016 Son model kısa saçlar, Bayan kısa saç modelleri, bakımşı şık kısa saçlar, kullanımı kolay çekici saç modelleri, saç model katologları, kısa kulanışlı kısa saçlar

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 Son model kısa saçlar, Bayan kısa saç modelleri, bakımşı şık kısa saçlar, kullanımı kolay çekici saç modelleri, saç model katologları, kısa kulanışlı kısa saçlar
  onlar o kadının güzelliği alışık olduğu ve uzun saç yatıyor asla kısa saç da çekici ve i bir görünüm olabilir diye düşündüm.


  Dahası, o günlerde yaygın saç Bob işten onun sahibi olan görevden alma nedeni ve geleneksel manzaralı Berber hatta saç kesimi bu tür bir uygulama reddetti değildi.  Fakat bu, biraz zaman aldı kadınlar nasıl çok yönlü bob saç kesimi ve kadınsı aynı zamanda gerçekleşmiştir. Amerikalı aktris Mary Ann Jackson kendilerini üzerinde denedim ilk ünlü oldu. O ve diğerleri takip etti - sessiz film yıldızı Louise Brookers ve aktris Clara Bow. Hatta ünlü Coco Chanel saç stili bob tutkulu bir hayranıydım.


  Bugün bile, şık bir saç kesimi bob birkaç sezondur moda güncel trendler biridir. Burada sadece bir görüş koparmak imkansızdır bunların hangi nedenle ve henüz büyüleyici ve şık anlamlı olduğunu bob saç kesimi, beş en popüler varyasyonlar vardır.


  Bu bob saç kesimi belirterek olağanüstü çok yönlülük değerinde öyle. Eğer saç yatıyordu nasıl bağlı olarak, çapkın kişi ya da katı ve ulaşılmaz işkadınları bir görüntü oluşturabilir ve akşamları, büyü, bir tutkulu ve i vamp olmak gibi.


  Nitekim, saç kesimi çok kısa olmasına rağmen, bir modelleme için seçenekler sayısız sunuyor. Ama o cesareti unutma bazı abartılı fasulye mükemmel bir duruş ve güven gerektirir. Başka fasulye avantajı kuşkusuz - Bu kesim her yaşta ve her yüz şekli ile hemen hemen tüm kadınlar.
  Klasik bob. bob olmadan klasik saç ağırlık ve hacim patlama yanılsaması yaratır olduğu saç kesimi çok yönlü en çok. Bu hızlı ve işkadını, hem iş seçeneği için ideal bir olabilir kolayca fırça yuvarlak bir taklit kullanarak muhteşem bir saç modeli sadece. Klasik bob bakım özel gerektirir değil ve şekil yüz herhangi için uygundur. saç rağmen bu kıvırcık ve çarpıcı olabilir bakışın "modernleştirici bazı kesim düz saç, olan kadınlara tavsiye, özellikle.
  bob. Dokulu Bu saç modeli kolay: uzunlukta bob ile dokulu yan orta basit. Sır tekniği döşeme yalanlarına görkemli saç. saç tüm uzunluğu Mousse neden kurutma makinesi saç kullanmadan, doğal olarak terk etmek kuru. kuru ne zaman tamamen saç ve nazikçe ile parmaklarınızın ve saç bazı balmumu almak nazikçe ihmal kasıtlı bir saç vermek sıkın saç için.  Asimetrik bob. rahat ve kadınsı daha bu tür kesim. Saç, geriye kısa de yavaş yavaş yüzünü uzatılması yönünde. durumda bu, yüzün bir tarafında saç neredeyse jawline için yukarı, oysa ulaşmak omzuna ancak diğer yandan, onlar. Bu saç modeli yanak ve düzeltir olağanüstü yuvarlaklık sahipleri özellikle olduğu gibi, yüz yuvarlak. Ayrılık saç kısa tarafı bulunmamakta. saç sınıflandırma yapabilirsiniz saç canlandırmak için.


  Retro fasulye. Bu seçenek, kısa saç kesimi, kafa onun üst, başlangıç ​​patlama ve saç dalgaların sabit,'s 1970 hatırlatıyor bize. ve bunun bir parçası küçük bir sadece yakalayan üst alin ile yumuşak bukleler onu uygun Fringe.


  Saça hacim katacak - Kuru kökler ve ipuçları başlayarak yuvarlak bir fırça ile saç kurutma makinesi. Bu retro tarzı fasulye ve mükemmel olmayan bu kadınların patlama.

  Caz fasulye. durumda bu, bang rol oynayan önemli. Ve saç ne biter o kısa,, daha iyi yüzünde kıvrılmış gör.


  Bir yuvarlak veya kare yüz varsa, saç uzun jawline olmadığını arzu edilir. Bu çok duygusallık, tutku ve şık sofistike ifade en zarif bob saç kesimi vardır.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.