Hoşgeldiniz.

2016 Saç Modelleri bayanlara özel Saç Modelleri 2016 yılında çok şık ve havalı. Saçlar görüntümüzü ve havamızı tamamen değişitiren , en önemli güzellik unsuru. Önemli

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016 Saç Modelleri bayanlara özel

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 Saç Modelleri bayanlara özel

  Saç Modelleri 2016 yılında çok şık ve havalı. Saçlar görüntümüzü ve havamızı tamamen değişitiren, en önemli güzellik unsuru. Önemli olan yüz şekline göre saç modelini seçmek. 2016 saç modelleri, son derece modern ve hoş kesimleri ile dikkat çekiyor.
  Saç Modelleri 2016
  Saç modelleri 2016 de uzun ve kısa saçlar olarak 2 ye ayrılmış. Kısa saçlardaki modern ve şık hava, hem kullanım kolaylığı, hem de kolay şekil alması açısından son derece kullanışlı. Uzun saçlar ise, daha fazla şekil verme seçeneği ile kullanılabilir. Eğer uzun saçlardan vazgeçemeyenlerden iseniz, bu yıl, dalgalı saçlar oıldukça moda olacak. Bir maşa yardımı ile, kalın bukleler sayesinde, saçlarınız çok daha havalı olacak. Aynı şekilde kısa saçlar için de, kalın bukleler yapabilir ve saçlarınız olduğundan daha havalı gösterebilirsiniz.
  2016 Saç renkleri
  2016 saç renkleri, her zamankinde daha sarı olacak gibi görünüyor. 2016 de saçlarda, sarının her tonunu görmek mümkün, platinde tutun da bakır sarıya kadar. Saçlar hep sarı mı ? diye sorasanız, cevabımız hayır olacak. 2016 in en gözde renklerinden bir tanesi de, çikolata kahve. Koyu Kızıl ve patlıcan rengi saçların papucu 2016 de dama atıldı…
  2016 Saç rengi Modası, artık klasik halien gelen sarı ve sarının tonları. Platin, altın, vanilya, bal, karamel ve çilek sarısı, bakır sarısı, gibi pek çok tonu bulunuyor.
  2016 Saç Rengi Modası trendleri arasında ise en popüler sarı tonları platin ve bal sarısı oluyor. Bunların yanı sıra kahve ve bakır sarısı da çok tercih ediliyor.
  Moda saç renkleri 2016 yılında gözde diğer bir renk kahve tonları. Özellikle çikolata kahve saç rengi çok seviliyor.
  Bakır saç tonları da moda saç renkleri 2016 trendlerinden biri. Kızıl, kahve ve sarı tonlarıyla 2016 saç renklerinin en gözde seçeneklerinden biri oluveriyor.
  Karamel de yılın en sevilen saç renklerinden bir diğeri. Karamel kahve tonu moda saç renkleri 2016 trendleri arasında çok tercih ediliyor.
  2016 saç rengi modası yine sarı ve kahverenginin tonlarından oluşuyor. Kızıl ve sarı bakır saç rengi hem beyaz hem de buğday tenliler için en uygun tonları oluşturuyor.
  Bakır sarısı gibi açık bakır tonları, platin sarısı ve bal rengi gibi sarı saç tonları ve balyajlar, 2016 yaz saç renkleri trendleri listesinde ilk sıralarda yer alıyorlar.
  Karamel saç rengi ve çikolata kahve saç rengini de 2016 yaz saç renkleri modasında bulabilirsiniz. Fakat, özellikle kahve tonlarını, aralarına atılmış, daha açık renk balyajla kullanmak, çok daha iyi onuç verecektir. 2016 saç rengi ve modelleri arasında, mutlaka size göre olan bir tane var.
  2016 Saç Renkleri ve Modelleri
  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.