Hoşgeldiniz.

Yağlı saçlar krem kullanmalı mı? Saç önerileri Her kadın parlak ve sağlık lı saçlara sahip olmak ister ancak bu konuda ne yapması gerektiğini tam olarak

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yağlı saçlar krem kullanmalı mı? Saç önerileri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yağlı saçlar krem kullanmalı mı?

  Saç önerileri

  Her kadın parlak ve sağlıklı saçlara sahip olmak ister ancak bu konuda ne yapması gerektiğini tam olarak bilemez... BIOBLAS Saç Bakım Danışmanı Eczacı Özden Kasımlıoğulları, saç bakımıyla ilgili tüyolar verdi: Saçlarınızı yıkadıktan sonra 24 saat içinde yağlanma olmuyorsa, normal saç tipine uygun şampuan kullanılmalısınız. Kremli şampuanlar; yağlı saçlar dışında her saç tipinin çeşitli ihtiyaçlarına göre formüle edilen ürünlerdir. Yağlı saçlara sahip olan kişilerin; kremli şampuan kullanması, saçlarının daha çabuk yağlanmasına neden olur.

  HAFTADA BİR MASKE

  Saç maskeleri; onarıcı proteinler ve saçın kolay taranmasını sağlayan nemlendiriciler içerir. Ancak bu maskelerin haftada bir kereden fazla kullanılması, fayda yerine zarar verir.

  DİBİNE DEĞİL, UCUNA SÜRÜN
  Şampuanın ardından en çok kullanılan saç bakım ürünleri; sıvı saç kremleri ve saç şekillendiricileridir. Genel olarak, bu ürünlerin pH değeri saç derisine uyumlu değildir. Bu sebeple sadece saç uçlarına uygulanmalıdır.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.