Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Yarı Kalıcı Saç Boyaları En azından 4-6 yıkamaya kadar akmayan bir boya mı istiyorsunuz? Kalıcı boyalar adından da anlaşılacağı gibi uzun süre saçınızda kalırlar. Geçici

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yarı Kalıcı Saç Boyaları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yarı Kalıcı Saç Boyaları


  En azından 4-6 yıkamaya kadar akmayan bir boya mı istiyorsunuz? Kalıcı boyalar adından da anlaşılacağı gibi uzun süre saçınızda kalırlar. Geçici boyalar ise 1-2 yıkamada akar gider. İkisi arasında seçim yapmakta zorlanan kişilerin artık istediklerini elde etme şansı mümkün. Yarı kalıcı boyayla 6-8 yıkamaya kadar istediğiniz rengin tadını çıkarabilirsiniz.Yarı kalıcı boyaların sıvı, jel, krem ve köpük şeklinde olanları vardır. Ayrıca bu boyalar siyah, kahverengi, kestane rengi gibi renklerle karşımıza çıkmaktadır.

  Yarı kalıcı boyalar her yıkamada biraz akar. Sürekli başka renk saçlara sahip olmak isteyen, saçlarından çabuk sıkılan kişiler için idealdir. Birkaç günde bir saç renginizi değiştirebilirsiniz. Kalıcı boyalara göre daha çabuk akar, geçici boyalara göre de daha geç akar. Bu boyaların en önemli özelliği doğal saç rengini değiştirmeden renk tonlarını saçınıza uygulamasıdır.


  Yarı kalıcı boyaların avantajları

  Bu boyaların en iyi yanı kendi kendinize boyayabilmenizdir. Profesyonel yardıma ihtiyacınız yoktur. Fiyatı da uygundur. Geçici boyaların aksine yastığınızı ve kıyafetlerinizi boyamaz. Yarı kalıcı boyaları kullandıktan sonra 4-6 yıkama sonrasında kendi doğal renginize dönebilirsiniz. Saçınıza gölge yapmak ya da biraz ışıltı katmak için yarı kalıcı boyaları tercih edebilirsiniz.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İçi Ateş Dışı Taş Yarı Kuru Yarı Yaş
 3. Kalıcı Göç Nedir
 4. 2018 Dekoratif Duvar Boyaları Modelleri
 5. Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılır
 6. Kalıcı olmak dileğiyle ben PaTRoN :)
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri