Hoşgeldiniz.

2016 Sonbahar Kış Saç Modeli Trendleri Eğer saçlarınızda değişiklik yapmaya ya da yıllardır kullandığınız tarzın dışına çıkmaya karar verdiyseniz , bu sezon bunun için en

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016 Sonbahar Kış Saç Modeli Trendleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 Sonbahar Kış Saç Modeli Trendleri
  Eğer saçlarınızda değişiklik yapmaya ya da yıllardır kullandığınız tarzın dışına çıkmaya karar verdiyseniz, bu sezon bunun için en uygun zaman. Çünkü bu sonbahar kış sezonunda birçok farklı tarz ve stil alternatifi var.


  Saçlarınızı ortadan ayırın  Hep saçlarınızı geriye tarıyorsanız, bu sezon alışkanlığınızı geride bırakmak için çok doğru bir zaman. Ortadan ayrılan saçlar yüzü daha ince ve uzun göstereceği için, yüz biçiminizin bu modele uygun olup olmadığına dikkat edin. Ayrıca 70’lerin etkisinde kalan modanın yansımalarını bu sezon saç modellerinde de görüyoruz. Ortadan ayrılmış saçlarınızın arka kısmını krepe yaparak kabartabilir çok daha hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz.


  Atkuyruğu modası  Kadınların en büyük kurtarıcısı olan atkuyruğu, bu sezon da moda. Hiçbir zaman modası geçmeyen bu stili, ister gece bir davete giderken, ister gündüz işe, günün her saati kullanabilirsiniz. Sanıyoruz atkuyruğunun sürekli trend olmasının altında yatan en büyük neden de bu. Eğer atkuyruğu yaptığınız saçlarınıza biraz daha şık bir hava katmak istiyorsanız, saçınızı topladıktan sonra ince bir tutam içinden ayırarak, tokanızın üstüne saçınızı sarın, görünmeyecek şekilde alttan tutturun. Değişime inanamayacaksınız.


  Topuz modası  Saçlarınız ister kısa ister uzun olsun, topuz tüm zamanların vazgeçilmezidir. Bu sezon özellikle dağınık topuzlara çok sık rastlayacağız. Modada karşımıza çıkan kalıpların dışına çıkma anlayışı topuzlarda da kendini gösteriyor. Eğer siz klasik bir insansanız, dağınık topuz size göre değilse, eski Hollywood filmlerinden görmeye alışık olduğumuz ensede topuz modelini de uygulayabilirsiniz. Ayrıca gece katılacağınız davetler için, taşlı tokalarla topuzunuza şıklık katabilirsiniz. Ne de olsa bu sezon pırıltılar ve taşlar oldukça moda!


  Gevşek örgüler  Saçlarınız uzunsa bu sezon mutlaka örgülü saçları da denemelisiniz. Trendi etkileyen rahatlık anlayışı gevşek hatta dağınık örgü modelleriyle karşımıza çıkıyor. Eskinin o sıkı sıkı örülmüş saçlarına inat, asimetrik örülmüş saçlarla ve dağınık sepet ya da balıksırtı örgü gibi modellerle 2016 – 2016 sonbahar kış sezonunda oldukça fazla karşılaşacağız.


  Kısa saçlar  Kısa saçlar, saçlarıyla uğraşmaya vakti olmayan ama feminen tarzından da ödün vermek istemeyen kadınların vazgeçilmezi. İster waxlayıp ortadan ayırın ister yandan, ister doğal buklelerle kadınsı bir etki yaratın ister dağınık kurutarak özgür bir hav yaratın, bu sezon kısa saçlarınızla kalıplarınızı kırıp, marjinal tarzınızı yansıtmak için oldukça fazla alternatifiniz olacak.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.