Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Taştan gelen güzellik Alternatif bakım olarak değerlendirilen sıcak taş masajı , binlerce yıldan bu yana Uzak Doğu’da uygulanmaktadır. Günümüzde ise ilk kez 1993 yılında masaj

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Taştan gelen güzellik

  Sponsorlu Bağlantılar
  Taştan gelen güzellik  Alternatif bakım olarak değerlendirilen sıcak taş masajı, binlerce yıldan bu yana Uzak Doğu’da uygulanmaktadır.
  Günümüzde ise ilk kez 1993 yılında masaj terapisti Mary Hanigan tarafından uygulanmaya başlanmıştır. Terapist Mary omuzunda oluşan incinmeyi giderebilmek için çeşitli yöntemler araştırmış. Özellikle de ısının kaslar ve dokular üzerinde ne kadar olumlu ve rahatlatıcı bir etkisi olduğunu bildiğinden volkanik taş bakımını uygulamaya başlamıştır.
  Sıcak taş masajı su içinde ısıtılarak bakıma hazır hale getirilen siyah renkteki pürüzsüz, yassı ve oldukça sert yapıda olan taşlarla yapılmaktadır. Bu taşlar; sırt, boyun, bel, avuç içi, ayak parmak araları, karın gibi vücudun belirli noktalarına yerleştirilmesi ile uygulanır.
  Bu uygulamada lav taşları özellikle ısıyı iyi tuttuğu ve geç soğuduğu için tercih edilmektedir. Özellikle kaslar üzerinde termoterapi etkisi sağlayan sıcak taşlar aracılığıyla vücuda nüfuz eden ısı kan dolaşımını hızlandırdığından dolayı, hücrelerin daha fazla oksijen ile temesa geçmesini, bunun sonucunda da metabolizmanın hızlanmasını sağlar.
  Volkanik taşlarla yapılan düzenli bakımlar vücudumuzda şakra adı verilen enerji merkezlerini uyararak bedenimizi negatif enerjiden arındırır, ruh ve beden enerjisini yeniler ve çok ciddi bir şekilde ruhsal, zihinsel ve fiziksel anlamda rahatlama sağlar.
  Hangi sorunlarda etkili?

  * Başağrısı
  * Stres
  * Uykusuzluk
  * Regl dönemi sancıları
  * Dolaşımın hızlanması
  * Toksinlerin atılması
  * Metabolizmanın hızlanması
  * Gerginlik
  * Omuz-bel-sırt ağrıları
  * Yorgunluk
  * Eklem rahatsızlıkları
  * Sindirim ve solunum problemleri

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ekmeğini Taştan Çıkarmak Deyiminin Anlamı
 3. Karbonatın mucizeleri, Karbonatla güzelliğinize güzellik katın, karbonatın Güzellik iksiri
 4. Cevizle Güzellik Maskesi, cevizin mükemmel bir güzellik iksir, cildinizin sağlıklı bir gör
 5. Bal ile gelen güzellik
 6. Güzellik Sırları çözüldü! Işte En önemli Güzellik Sırları Ve Ipuçları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri