Hoşgeldiniz.

Anüs Kaşıntıları İçin Bitkisel Tedavi Uygulamaları cadıfındığı yaprağı ve kabuğu tedavisi - anüste kaşıntı için bitkisel kürler - bitkisel ilaçlarla anüs tevdavisi - papatya çiçeği

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Anüs Kaşıntıları İçin Bitkisel Tedavi Uygulamaları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Anüs Kaşıntıları İçin Bitkisel Tedavi Uygulamaları
  cadıfındığı yaprağı ve kabuğu tedavisi - anüste kaşıntı için bitkisel kürler - bitkisel ilaçlarla anüs tevdavisi - papatya çiçeği ile yapılan tedavi yöntemleri  Yıkama ve Oturma Banyoları:

  Cadıfındığı yaprağı ve kabuğu: İnce kıyılmış 50 gr yaprak ve/veya kabuk üzerine 1 litre kaynar su ilave edilir, kabın ağzı kapalı olarak 10-15 dakika bekletilip süzülür. Sulu kısım 19 litre suy ilave edilip oturma banyosu yapılır.

  Civanperçemi otu ve çiçeği: İnce kıyılmış 100 gr ot veya 50 gr çiçek üzerine 1 litre kaynar su ilave edilir, kabın ağzı kapalı olarak 20 dakika bekletilir, süzülür. Sulu kısım 19 litre suya ilave edilip oturma banyosu yapılır.

  Papatya çiçeği : 2-3 yemek kaşığı çiçek üzerine 500 ml kaynar su ilave edilir, kabın ağzı kapalı olarak 10 dakika bekletilip süzülür. 10 litre suya ilave edilerek oturma banyosu yapılır.

  Saplı meşe kabuğu: 50 gr kıyılmış kabuk üzerine 1 litre soğuk su konarak kaynayana kadar ısıtılır, ateşten alınarak 20 dakika bekletilip süzülür. Sulu kısım 10 litre suya ilave edilerek oturma banyosu yapılır.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.