Hoşgeldiniz.

ben 4 aylık hamile yim daha kaliteli su tüketmem gerektiği konusunda araştırma yaparken şöyle videolar buldum ibrahim adnan sarçoğluyla yasemin bradley su hakkındaki bilgileri aktarmışlar..

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Su içmenin önemi

  Sponsorlu Bağlantılar
  ben 4 aylık hamileyim daha kaliteli su tüketmem gerektiği konusunda araştırma yaparken şöyle videolar buldum ibrahim adnan sarçoğluyla yasemin bradley su hakkındaki bilgileri aktarmışlar.. sert su içmemiz gerekiyomuş mesela bilmiyodum ben onu.. siz hangi suyu içiyosunuz?

  http://www.izlesene.com/video/ibrahi...-part2/2939827
  http://www.izlesene.com/video/ibrahi...-part3/2939907
  http://www.izlesene.com/video/yasemi...-onemi/2939973
  http://www.izlesene.com/video/yasemi...-part2/2940035

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Sanırım ben suyumu buldum. Videoda anlatılan ve bahsedilen değerlerin birebir örtüştüğü en sağlam marka Saka Su. Hatta şöyle deniyor Saka su için, A grubu markalar arasında 8,22 lik yüksek PH ve yüksek kalsiyum ve yüksek magnezyum seviyesi ile sodyum diyetine uygun olan sağlıklı bir vücut için ihtiyaç duyulan mineral düzeyi dengeli ve önemli bir sudur. Doğal mineralli su olarak kaynağından hiçbir işleme tabi tutulmadan şişelenmekte ve doğanın sunduğu kaynağında var olan yüksek mineral yapısı en doğal hali ile tüketiciye ulaştırmaktadır. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Bu konuda suyun önemninden çok bir reklam izlenimi aldım !!


 5. Bakın Yasemin Bradley den birkaç video daha..Sudaki tortunun yararından, mineralli suyun cilde iyi gelmesinden bahsetmiş. Birde doğal kaynak suyu ve doğal mideralli su arasındaki farkları anlatmış. Saka Su da A grubu ve 8,22 ph değerine sahip olduğuna göre sanırım doğru karar vermişim =)
  http://www.facebook.com/video/video....omments&ref=mf
  http://www.facebook.com/video/video....omments&ref=mf
  http://www.facebook.com/video/video....omments&ref=mf


 6. ben de şöyle bir video buldum.


  Bu videoda ki bilgileri de düşündüğümüzde en sağlıklısı Saka Su dan şaşmamak sanırsam.

  Vücudun nasıl "yeterli suyu içtin!" mesajını verdiğini ve Yeterli su içip içmediğimizi anlamanın yollarından bahsedilmiş çokta yararlı olmuş kanımca.


 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.