Hoşgeldiniz.

Bu Belirtiler Varsa Hemen Doktora Gi din , Bu belirtiler bir anda ortaya çıkıp 3 hafta sürüyorsa doktora danışın , Doktora Gitmenizi Gerektiren Belirtiler ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bu Belirtiler Varsa Hemen Doktora Gidin, Bu belirtiler bir anda ortaya çıkıp 3 hafta sürüyorsa doktora danışın, Doktora Gitmenizi Gerektiren Belirtiler, Sağlığımız, 3 Hafta Sü

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bu Belirtiler Varsa Hemen Doktora Gidin, Bu belirtiler bir anda ortaya çıkıp 3 hafta sürüyorsa doktora danışın, Doktora Gitmenizi Gerektiren Belirtiler, Sağlığımız, 3 Hafta Süresince Geçmeyen Hastalık


  BU BELİRTİLER VARSA HEMEN DOKTORA GİDİN...  Bu belirtiler bir anda ortaya çıkıp 3 hafta sürüyorsa doktora danışın!
  26 Haziran 2016 Pazar 10:26


  - AĞIZ YARASI: Damak kanseri başta olmak üzere pek çok kanserin öncü belirtisi olabilir.

  - BACAK AĞRISI: Damar tıkanıklığının öncü belirtisidir. Ani kalp krizi ve felç habercisi olabilir.

  - DERİ LEKELERİ: İğne ucu büyüklüğünde kırmızı deri lekeleri trombosit eksikliğinin öncüsü olabilir. Lösemiye varan sonuçlar yaratır.

  - TIRNAKLARDA DEĞİŞİKLİK: Şekil ve boyutlardaki değişiklik akciğer kanseri habercisi olabilir. En önemli belirtilerinden biri de tırnak çekilmesidir.

  - GECE TERLEMELERİ: Stres ve derin endişeden dolayı olduğu sanılan terlemelerin verem veya lenf kanseri habercisi olma riskine karşı doktora danışılmalıdır.

  - BALDIRLARDA ŞİŞKİNLİK: Kılcal damarlar içindeki pıhtılaşmanın vücutta dolaşarak akciğerlere ulaşmasıyla ölümcül sonuçlar ortaya çıkabilir.

  - YUTKUNMA ZORLUĞU: Genelde stresliyken insanlar yutkunmakta zorlanır. Fakat et gibi tok besinler boğazda kalıyorsa, gırtlak kanseri uyarısı olabilir.

  - BENLERİN ARTMASI VEYA BÜYÜMESİ: Özellikle avuç içi veya topukta çıkan benler doktora gösterilmelidir. Deri kanseri riski olabilir.

  - GÖĞÜS AĞRISI: Göğsün tam ortasında sıkışma, batma aynı zamanda terleme ve bitkin düşürmeyle devam ediyorsa, kalp krizi geçiriyor olabilirsiniz.

  - SIK TUVALETE ÇIKMA: Boşaltım 6 hafta boyunca ishal şeklinde devam ederse, özellikle orta yaş üstü için bağırsak kanseri riski büyüktür.

  - GÖZBEBEĞİNDE HALKALAR: İris çevresindeki halkalar kolesterol seviyesinin yükseldiğini gösterir.

  - AĞIZ ÇEVRESİNDE BEZE: Bu tip bezeler özellikle de ağrısızsa, lenf kanseri habercisi olabilir.  SES KISILMASI RİSKİ  - SES KISILMASI: Gırtlak kanseri.

  - DÜZENSİZ NABIZ: Kalp ritm bozukluğu veya felç.

  - KIRILGANLAŞAN KEMİKLER: Kemik erimesi.

  - NEFES DARLIĞI: Kalp, zatürre veya kansız.

  - VAJİNAL KANAMA: Rahim - yumurtalık kanseri.

  - GÖĞÜS BOYUTLARINDAKİ DEĞİŞİKLİKLER VE AĞRILAR: Göğüs kanseri.

  - TESTİSLERDE ŞİŞME: Testis kanseri.

  - EREKSİYON ZORLUĞU: Kolesterol ve tansiyon sorunu.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.